Holly Black książki

Książki autora Holly Black z wysyłką za granicę.

Chcesz otrzymać informacje o najnowszych książkach autora Holly Black?



Sortuj wg

The Prisoner's Throne [Oprawa Miękka]
Holly Black

Prince Oak is paying for his betrayal. Imprisoned in the icy north and bound to the will of a monstrous new queen, he must rely on charm and calculation to survive. With High King Cardan and High Que
51,29 zł

Okrutny książę [Oprawa Miękka]
Holly Black

Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, mrocznego Elysium. Rozmiłowani w intrygach i władzy piękni, nieśmiertelni elfowie zdolni są do każdej podłości.
54,39 zł

Okrutny książę [Oprawa Miękka]
Holly Black

Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – l
43,69 zł

Królowa niczego [Oprawa Miękka]
Holly Black

Jude nudzi się na wygnaniu. Dla zabicia czasu i dla pieniędzy przyjmuje delikatne zlecenia. Ktoś pożera elfy przebywające w krainie ludzi i należałoby położyć temu kres? Oto zadanie w sam raz dla Jud
41,55 zł

Zły król [Oprawa Miękka]
Holly Black

Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek.... Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja – ale tak, to był dopiero poc
54,39 zł

Dlaczego król elfów nie znosił baśni [Oprawa Miękka]
Holly Black

Kiedy Cardan, Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni, usłyszał historię chłopca, który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baś
59,74 zł

Las na granicy światów [Oprawa Miękka]
Holly Black

Las na granicy światów, osadzony w świecie trylogii Okrutny książę, Zły król i Królowa niczego, opowiada historię Króla Olszyn i Severina, a także dzieje miecza, który później odegrał istotną rolę w
46,90 zł

Więzień bez tronu Opowieść z Elfhame Tom 2 [Oprawa Miękka]
Holly Black

UWIĘZIONY KSIĄŻĘ. MŚCIWA KRÓLOWA. I BITWA, KTÓRA ZDECYDUJE O PRZYSZŁOŚCI ELFHAME. Książę Dąb płaci za swoją zdradę. Uwięziony na lodowatej północy może polegać tylko na własnym uroku i umiejętności
57,60 zł

Królowa niczego [Oprawa Miękka]
Holly Black

Kontynuacja bestsellerowych powieści Okrutny książę i Zły król, zwieńczenie trylogii. Magiczny i niebezpieczny świat elfów, pełen tajemnic, intryg i skrywanych namiętności. Królowa niczego to u
54,39 zł

Następca tronu [Oprawa Miękka]
Holly Black

Pierwszy tom nowej, mrocznej i urzekającej dylogii od Holly Black. Wyczekiwany przez fanów na całym świecie powrót autorki do bogatego świata Elfhame, znanego z bestsellerowego, bijącego rekordy sprz
57,60 zł

Srebrna maska [Oprawa Miękka]
Holly Black , Cassandra Clare

Zwroty akcji, niespodzianki i niezwykłości. Nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam więcej książek z tej serii. Rick Riordan, autor cyklu Percy Jackson i bogowie olimpijscy Sekrety ranią ich strażni
51,77 zł
54,49 zł

Księga Nocy [Oprawa Miękka]
Holly Black

Królowa fantasy YA,autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku! Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern! Fantas
54,39 zł

Miedziana rękawica [Oprawa Miękka]
Cassandra Clare , Holly Black

Zwroty akcji, niespodzianki i niezwykłości. Nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam więcej książek z tej serii. Rick Riordan, autor cyklu Percy Jackson i bogowie olimpijscy Wyrusz w podróż pełną mag
51,77 zł
54,49 zł

Złota wieża [Oprawa Miękka]
Holly Black , Cassandra Clare

Zwroty akcji, niespodzianki i niezwykłości. Nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam więcej książek z tej serii. Rick Riordan, autor cyklu Percy Jackson i bogowie olimpijscy Ostatni tom porywającej s
51,77 zł
54,49 zł

Próba żelaza [Oprawa Miękka]
Cassandra Clare , Holly Black

Callum Hunt ma dwanaście lat. Ojciec od zawsze powtarzał mu, by nie ufał magom i wystrzegał się magii, gdyż czary nigdy nie prowadzą do niczego dobrego, o czym on przekonał się na własnej skórze. Gdy
51,77 zł
54,49 zł

Zły król [Oprawa Miękka]
Holly Black

Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek.... Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja – ale tak, to był dopiero po
41,56 zł

Brązowy klucz [Oprawa Miękka]
Holly Black , Cassandra Clare

Zwroty akcji, niespodzianki i niezwykłości. Nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam więcej książek z tej serii. Rick Riordan, autor cyklu Percy Jackson i bogowie olimpijscy Magia może cię ochronić,
51,77 zł
54,49 zł

Dlaczego król elfów nie znosił baśni [Oprawa Miękka]
Holly Black

Kiedy Cardan, Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni, usłyszał historię chłopca, który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baś
46,90 zł

Klątwiarze [Oprawa Miękka]
Holly Black

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny KLĄTWIARZY – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą
65,09 zł

Okrutny książę / Zły król / Królowa niczego / Nast.. [Oprawa Miękka]
Holly Black

Na oczach siedmioletnich Jude i Taryn oraz dziewięcioletniej Vivienne tajemniczy mężczyzna morduje ich rodziców. Okazuje się, że to były mąż ich matki oraz ojciec Vivienne, generał Madoc. Mężczyzna z
161,39 zł

Zła królowa Elfy ziemi i powietrza Tom 1 [Oprawa Miękka]
Holly Black

Magiczny i fantastyczny świat, w którym toczy się odwieczna walka między dwoma królestwami elfów, znany polskiemu czytelnikowi z trylogii ,,Okrutny książę” i innych książek autorki. Szesnastoletnia
43,69 zł

The Queen of Nothing [Oprawa Miękka]
Holly Black

As the exiled mortal Queen of Faerie, Jude is reeling from Cardan's betrayal and is determined to reclaim everything he took from her. Opportunity arrives in the form of her deceptive twin sister, Ta
55,57 zł

Serce Trolla Elfy ziemi i powietrza Tom 2 [Oprawa Miękka]
Holly Black

Świat siedemnastoletniej Val wali się w gruzy, gdy dziewczyna zastaje w niedwuznacznej sytuacji swojego chłopaka z własną matką. Schronienia szuka w wielkomiejskiej dżungli, gdzie wpada w towarzystwo
43,69 zł

The Cruel Prince [Oprawa Miękka]
Holly Black

First in the bestselling Folk of the Air trilogy. The sequels - The Wicked King and The Queen of Nothing - are the winners of/won the Goodreads YA Best Fantasy in 2019 and 2020. Nominated for the
55,57 zł

Stolen heir [Oprawa Miękka]
HOLLY BLACK

Eight years have passed since the Battle of the Serpent. But in the icy north, Lady Nore of the Court of Teeth has reclaimed the Ice Needle Citadel. There, she is using an ancient relic to create
105,29 zł

The Stolen Heir [Oprawa Miękka]
Holly Black

A runaway queen. A reluctant prince. And a quest that may destroy them both. Eight years have passed since the Battle of the Serpent. But in the icy north, Lady Nore of the Court of Teeth, has rec
56,64 zł

The Wicked King [Oprawa Miękka]
Holly Black

Jude has tricked Cardan onto the throne, binding him to her for a year and a day. But the new High King does everything in his power to humiliate and undermine her. Meanwhile, a traitor is scheming
55,57 zł

Zew Mroczne sąsiedztwo Tom 1 [Oprawa Twarda]
Holly Black , Ted Naifeh

Matka Rue zawsze była trochę inna. Znała mowę roślin, często sprawiała wrażenie bycia gdzieś poza czasem, doskonale czuła się na łonie natury i… często pozbywała się ubrań, by nie krępowały jej ruchó
59,74 zł

Koroleva porozhnechі [Oprawa Twarda]
Holly Black

Владу завжди легше захопити, ніж утримати. Джуд засвоїла цей урок, звільнивши з-під свого контролю короля Кардана й наділивши його всевладністю. Тепер, ставши смертною правителькою Фейрі у вигнанні,
47,45 zł

The Folk of the Air Trilogy - Boxset [Oprawa Miękka]
Holly Black

Discover Holly Black's bestselling faerie masterpiece, The Folk of the Air series, now in a paperback boxset. Of course I want to be like them. They're beautiful as blades forged in some divine fi
149,73 zł

1 2 Następna
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.