Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Niedźwiedź

Opracowanie Zbiorowe

Niedźwiedź
Niedostepny
Ostatnio widziany
20.05.2019
€10,26

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Opracowanie Zbiorowe
Tytuł / Title Niedźwiedź
Język / Language polski
Wydawca / Publisher Kultura gniewu
Rok wydania / Year published 2014
   
Rodzaj oprawy / Cover type Miękka
Wymiary / Size 16.5x23.0
Liczba stron / Pages 80
Ciężar / Weight 0,2350 kg
   
Wydano / Published on 2.09.2014
ISBN 9788360915998 (9788360915998)
EAN/UPC 9788360915998
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person
Każdy porządny bestseller musi w dzisiejszych czasach doczekać się sequeli, prequeli a nawet spin-offów. Dotyczy to oczywiście również komiksów, w tym legendarnego „Osiedla Swoboda” Michała „Śledzia” Śledzińskiego. Dwa pierwsze zbiorcze wydania sprzedały się, zanim wszyscy zainteresowani zdążyli je kupić, a podobny los czeka z pewnością wydanie trzecie. Ten sukces wymagał kapitalizacji, i oto jest – pierwszy oficjalny spin-off „Osiedla” pod tytułem „Niedźwiedź”!

Niedźwiedź, dla znajomych „Dźwiedziu”, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci z „Osiedla Swoboda”. Wikipedia opisuje go tak: „niski, silny, niemający oporów z wykorzystywaniem przemocy do rozwiązywania problemów. Źródło najdziwniejszych pomysłów na zarobienie pieniędzy. Widziany ostatni raz trzeźwy około marca 1996 roku”.

Opowieści o nim zaczęły ukazywać się jeszcze w magazynie „Produkt”, gdzie ponad dekadę temu cała historia się zaczęła. Albumowy „Niedźwiedź” w równych częściach składa się z materiału archiwalnego i premierowego. Scenariusz „Niedźwiedzia” napisał Śledziu, zarządca całego „Osiedla”, a całość fantastycznie narysował Kamil „Kurt” Kochański.


Książka Niedźwiedź z wysyłką za granicę

Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
Inny / Other 2021 Niedostępna [pokaż]
Inny / Other Twarda 2012 Niedostępna [pokaż]
Inny / Other Niedostępna [pokaż]
Inny / Other Niedostępna [pokaż]
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również