Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Wybacz

Kamila Cudnik

Wybacz
Dostępny
Dostępne mniej niż 10 sztuk.
54,39 zł

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type płyta CD / compact disc
Dział / Department Audiobooki / Audiobooks
Autor / Author Kamila Cudnik
Tytuł / Title Wybacz
Język / Language polski
Wydawca / Publisher Storybox
Rok wydania / Year published 2024
   
Rodzaj oprawy / Cover type Digipack
Wymiary / Size 14.0x12.0
Liczba stron / Pages 0
Ciężar / Weight 0,0500 kg
   
Wydano / Published on 6.11.2024
ISBN 9788383830100 (9788383830100)
EAN/UPC 9788383830100
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person
Jedna chwila, gdy znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie...
Podczas jednej z pierwszych wiosennych nocy toruńska policja dostaje zgłoszenie. Na terenie nieczynnego dworca kolejowego ginie dwoje nastolatków. Ktoś w ciemności oddał dwa precyzyjne strzały.
Sprawa podwójnego morderstwa staje się priorytetowa. Pytanie, jaki motyw miał zabójca i czy będą następne ofiary. Komisarz Robert Bukowski, doświadczony śledczy, rozpoczyna dochodzenie. Zmotywowany tym bardziej, że sam ma nastoletnią córkę. Ofiary były zaledwie rok przed maturą, ona atrakcyjna i żywiołowa, on raczej cichy i spokojny.
W trakcie śledztwa na jaw wychodzi coraz więcej faktów, a pytań jest więcej niż odpowiedzi. Z pozoru niepowiązane wydarzenia zaczynają się splatać w jedną sieć tajemnic.
***
„Kamila Cudnik napisała powieść, w której są rzeczy najlepsze w literaturze. Ta książka ogarnia powoli. Wciąga coraz głębiej. Żywe dialogi, wiarygodni bohaterowie, dużo emocji i rozbudowana warstwa obyczajowa. Prawdziwy, sugestywny wątek kryminalny (z ciężką policyjną pracą »u podstaw«) stale trzyma w napięciu, stopniowo odkrywając kolejne obrazy ludzkiej podłości, tragedii i smutku. Ta książka to jeden z najlepszych kryminałów, jakie miałem okazję czytać. Polecam!´– Paweł Stryjecki, Uncelek.
***
„Kamila Cudnik, niczym jej imienniczka z drugiego brzegu Bałtyku, doskonale łączy kryminalną intrygę z wątkami obyczajowymi. To balansowanie między mrokiem a codziennymi troskami i zwykłym życiem nie jest rzeczą łatwą i tę sztukę opanowali nieliczni. Kamila jest w tym najlepsza! W »Wybacz« jest zbrodnia, są tajemnice i ludzkie dramaty, ale jest też prozaiczność codzienności, w której każdy z nas bez problemu się odnajdzie. »Wybacz« to świetnie napisany współczesny kryminał, w którym zabójstwo na opuszczonym toruńskim dworcu staje się jedynie pretekstem do opowiedzenia znacznie głębszej historii” – Michał P. Kadlec, pisarz i twórca bloga „Mroczne Strony”.

Czytają Czyta Ilona Chojniowska i Czyta Jacek Dragun


Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
książka / book Miękka ze skrzydełkami 2024 Dostępna [pokaż]

Tagi produktowe