Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Walc Des-dur op. 64 nr 1

Fryderyk Chopin

Walc Des-dur op. 64 nr 1
Niedostepny
Ostatnio widziany
7.06.2024
£32,45

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Fryderyk Chopin
Tytuł / Title Walc Des-dur op. 64 nr 1
Język / Language polski, angielski, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki
Wydawca / Publisher Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Rok wydania / Year published 2010
Języki oryginału / Original lanugages polski
   
Rodzaj oprawy / Cover type Twarda z obwolutą
Liczba stron / Pages 62
Ciężar / Weight 1,1720 kg
   
ISBN 9788361142676 (9788361142676)
EAN/UPC 9788361142676
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person
Tom opatrzony komentarzem krytycznym autorstwa prof. Jima Samsona – reprodukuje autograf-podarunek Walca Des-dur op. 64 nr 1 przechowywany w Bibliotheque nationale de France w Paryżu. Publikowany rękopis należał wcześniej do rodziny Rothschildów i mógł być prezentem dla któregoś z członków tej rodziny.

Celem międzynarodowego projektu „Dzieła Chopina. Wydanie Faksymilowe” jest publikacja wszystkich dostępnych, rozsianych po całym świecie autografów dzieł Fryderyka Chopina w formie faksymiliów. Projekt realizowany jest od 2001 roku, a jego redaktorem naczelnym od samego początku jest prof. Zofia Chechlińska.

Największą wartością wydawanych edycji jest jak najdoskonalsze odwzorowanie graficzne manuskryptów w postaci współczesnych druków, dzięki czemu oryginalny tekst kompozycji Chopina może zostać udostępniony wykonawcom i naukowcom w celu jak najpełniejszego zrozumienia intencji kompozytora oraz weryfikacji wiedzy o źródłach.

Każdy tom zawiera dwie części: edycję faksymilową źródła muzycznego oraz komentarz naukowy w sześciu językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i japońskim. Komentarze zawierają najbardziej aktualne informacje na temat historii publikowanych rękopisów. Wartość tych unikalnych edycji dodatkowo podnoszą: estetyczny układ treści, twarda okładka i zabezpieczające pudełko.

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński


Książka Walc Des-dur op. 64 nr 1 z wysyłką za granicę


Tagi produktowe