Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Aktywne ćwiczenia szkoleniowe Uczenie przez doświadczanie

Mel Silberman

Aktywne ćwiczenia szkoleniowe Uczenie przez doświadczanie
Niedostepny
Ostatnio widziany
28.01.2020
302,95 zł

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Mel Silberman
Tytuł / Title Aktywne ćwiczenia szkoleniowe
Podtytuł / Subtitle Uczenie przez doświadczanie
Język / Language polski
Seria (cykl) / Part of series ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI (HR)
Wydawca / Publisher Wolters Kluwer
Rok wydania / Year published 2013
   
Rodzaj oprawy / Cover type Twarda
Wymiary / Size 24.5x31.5
Liczba stron / Pages 402
Ciężar / Weight 1,6000 kg
   
Wydano / Published on 25.11.2013
ISBN 9788326445767 (9788326445767)
EAN/UPC 9788326445767
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Aktywne ćwiczenia szkoleniowe zostały opracowane w taki sposób, aby były zaskakujące, dynamiczne, pełne dramaturgii i zapewniały niezapomniane wrażenia. Dzięki temu szkolenie pozostaje dłużej w pamięci jego uczestników, gwarantuje osiągnięcie celów szkoleniowych i pozwala uzyskać trwałe efekty. Ćwiczenia powstały na podstawie trzydziestopięcioletniego doświadczenia autora w zawodzie trenera i projektanta szkoleń. W trakcie aktywnych ćwiczeń szkoleniowych stosuje się gry, symulacje, scenki i wizualizacje, które angażują zarówno myślenie, jak i emocje uczestników. Zamieszczone w tym zbiorze ćwiczenia stanowią cenną podpowiedź i źródło inspiracji dla trenerów, by mogli samodzielnie projektować i udoskonalać proces aktywnych szkoleń oparty na metodzie uczenia przez doświadczanie.

Ćwiczenia można wykorzystać przy omawianiu takich zagadnień, jak:
- zapoznawanie się i komunikacja,
- zachowanie asertywne,
- wywieranie wpływu na inne osoby,
- konflikt i negocjacje,
- kreatywność a rozwiązywanie problemów,
- usprawnianie pracy zespołowej,
- wymiana informacji zwrotnych,
- przywództwo,
- szkolenie i coaching pracowników,
- zrozumienie innych osób,
- sprzedaż i obsługa klienta,
- budowanie zespołu,
- szkolenie szkoleniowca.

Informacja dotycząca wprowadzenia produktu do obrotu:
Ten produkt został wprowadzony na rynek przed 13 grudnia 2024 r. zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami (Dyrektywą o ogólnym bezpieczeństwie produktów). W związku z tym może on być nadal sprzedawany bez konieczności dostosowania do nowych wymogów wynikających z Rozporządzenia o Ogólnym Bezpieczeństwie Produktów (GPSR). Produkt zachowuje pełną legalność w obrocie, a jego jakość i bezpieczeństwo pozostają zgodne z obowiązującymi wcześniej standardami.


Information regarding product placement on the market:
This product was placed on the market before December 13, 2024, in accordance with the applicable regulations at the time (the General Product Safety Directive). As a result, it can continue to be sold without needing to meet the new requirements introduced by the General Product Safety Regulation (GPSR). The product remains fully compliant with all previously valid legal standards, ensuring its continued quality and safety.



Książka Aktywne ćwiczenia szkoleniowe z wysyłką do Włoch

Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
książka / book Twarda 2011 Niedostępna [pokaż]