Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Strzały do Papieża i narodu 13 V 1981 13 XII 1981

Henryk Piecuch

Strzały do Papieża i narodu 13 V 1981 13 XII 1981
Dostępny
Dostępne 10+ sztuk
Czas kompletacji ok. 10 dni roboczych.
50,11 zł

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Henryk Piecuch
Tytuł / Title Strzały do Papieża i narodu 13 V 1981 13 XII 1981
Język / Language polski
Seria (cykl) / Part of series TAJNA HISTORIA POLSKI
Wydawca / Publisher CB
Rok wydania / Year published 2014
   
Rodzaj oprawy / Cover type Miękka
Wymiary / Size 14.5x20.5
Liczba stron / Pages 252
Ciężar / Weight 0,2840 kg
   
ISBN 9788373391215 (9788373391215)
EAN/UPC 9788373391215
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Napisanie książki o zamachu na papieża Jana Pawła II 13 V 1981 roku, w dodatku papieża Polaka, który w 2014 r. został ogłoszony świętym i ukazanie tego wydarzenia w powiązaniu z zamachem na naród dokonanym 13 XII 1981 roku przez „dwupak generalski” (W. Jaruzelski & Cz. Kiszczak), wspierany przez potęgę Armii Radzieckiej i jej akolitów z Układu Warszawskiego – wojska CSRS i NRD, jest dla prawdziwego grafomana tym, czym dla aktora zagranie Hamleta – wielką pokusą oraz życiowym wyzwaniem. Temu wyzwaniu nie oparł się pułkownik Henryk Piecuch.

Informacja dotycząca wprowadzenia produktu do obrotu:
Ten produkt został wprowadzony na rynek przed 13 grudnia 2024 r. zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami (Dyrektywą o ogólnym bezpieczeństwie produktów). W związku z tym może on być nadal sprzedawany bez konieczności dostosowania do nowych wymogów wynikających z Rozporządzenia o Ogólnym Bezpieczeństwie Produktów (GPSR). Produkt zachowuje pełną legalność w obrocie, a jego jakość i bezpieczeństwo pozostają zgodne z obowiązującymi wcześniej standardami.


Information regarding product placement on the market:
This product was placed on the market before December 13, 2024, in accordance with the applicable regulations at the time (the General Product Safety Directive). As a result, it can continue to be sold without needing to meet the new requirements introduced by the General Product Safety Regulation (GPSR). The product remains fully compliant with all previously valid legal standards, ensuring its continued quality and safety.



Książka Strzały do Papieża i narodu 13 V 1981 13 XII 1981 z wysyłką za granicę

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również
   


Tagi produktowe