Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Japonia Wieś – rolnictwo – agrobiznes

Franciszek Tomczak

Japonia Wieś – rolnictwo – agrobiznes - Księgarnia UK
Niedostepny
Ostatnio widziany
20.03.2024
16,28 zł
Tania wysyłka do UK
Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Franciszek Tomczak
Tytuł / Title Japonia
Podtytuł / Subtitle Wieś – rolnictwo – agrobiznes
Język / Language polski
Wydawca / Publisher Key Text
Rok wydania / Year published 2021
   
Rodzaj oprawy / Cover type Twarda
Wymiary / Size 17.0x24.0
Liczba stron / Pages 434
Ciężar / Weight 0,7150 kg
   
ISBN 8387251054 (8387251054)
EAN/UPC 9788387251055
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Polska, podobnie jak inne kraje naszego obszaru, może traktować doświadczenia Japonii jako modelową współpracę państwa z gospodarką wewnętrzną i międzynarodową oraz przykład pragmatycznego postępowania w rozwoju gospodarczym i społecznym. Informatyczna i analityczna zawartość tej pozycji może przyczynić się do formułowania wniosków przydatnych naszej gospodarce, wiele bowiem zagadnień rozwoju wsi i rolnictwa w Japonii ma taki sam charakter jak w Polsce. Książka adresowana jest do pracowników, studentów i uczniów szkół rolniczych oraz ekonomicznych; pracowników administracji wiejskiej i rolniczej, organizacji rolniczych, biznesu rolniczego i żywnościowego, spółdzielczości wiejskiej itp.

Informacja dotycząca wprowadzenia produktu do obrotu:
Ten produkt został wprowadzony na rynek przed 13 grudnia 2024 r. zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami (Dyrektywą o ogólnym bezpieczeństwie produktów). W związku z tym może on być nadal sprzedawany bez konieczności dostosowania do nowych wymogów wynikających z Rozporządzenia o Ogólnym Bezpieczeństwie Produktów (GPSR). Produkt zachowuje pełną legalność w obrocie, a jego jakość i bezpieczeństwo pozostają zgodne z obowiązującymi wcześniej standardami.


Information regarding product placement on the market:
This product was placed on the market before December 13, 2024, in accordance with the applicable regulations at the time (the General Product Safety Directive). As a result, it can continue to be sold without needing to meet the new requirements introduced by the General Product Safety Regulation (GPSR). The product remains fully compliant with all previously valid legal standards, ensuring its continued quality and safety.



Książka Japonia z wysyłką do UK i Irlandii (Londyn, Glasgow, Dublin etc.)


Tagi produktowe