Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
Sebastian Fitzek
Tytuł / Title
Lot 7A
Język / Language
polski
Wydawca / Publisher
Amber
Rok wydania / Year published
2019
Języki oryginału / Original lanugages
niemiecki
Rodzaj oprawy / Cover type
Miękka
Wymiary / Size
20.1x12.6
Liczba stron / Pages
400
Ciężar / Weight
0,2900 kg
Wydano / Published on
01.08.2019
ISBN
9788324170319 (9788324170319)
EAN/UPC
9788324170319
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
NIEBEZPIECZNY THRILLER PSYCHOLOGICZNY
TERAZ POCZUJESZ, CZYM JEST STRACH PRZED LATANIEM
Jest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola.
Każdy może ją wnieść na pokład. KAŻDY!
Nocny lot Buenos Aires-Berlin.
Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich:
Jeden psychiatra, który panicznie boi się latać.
Jedna pacjentka, którą przed laty wyleczył
ze zbrodniczych skłonności.
I miejsce 7A...
Mats Krüger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach
przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem)
i nie zamierzał wracać do Niemiec.
Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić
i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym
fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos
Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że to nie turbulencje,
spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym
Książka Lot 7A
z wysyłką za granicę
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Kartonowa Foliowana
2019
Niedostępna
[pokaż]
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również