Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Rodzinny Maj 2024

piątek, 10 maja 2024

Maj to u nas rodzinny miesiąc. Przygotowania do Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca dobrze rozpocząć jak najszybciej. Wszystkie te okazje zachęcają do świętowania i... podarowania bliskim polskiej książki!

Przygotuj się już teraz! Żeby to ułatwić, przygotowaliśmy katalogi prezentowe, a także mamy promocję na tańszą o połowę wysyłkę do całej Europy! Kod promocyjny można pobrać na stronie każdego produktu w naszej Księgarni. 


Książki na Dzień Matki

Powieści, poradniki, a może kryminały? Co najbardziej lubi czytać Mama? Każda ma inny czytelniczy gust, ale na pewno znajdziesz książkę po polsku, która będzie świetnym prezentem dla Mamy. Znajdź coś wyjątkowego na 26-go maja!

Znajdź prezent dla Mamy


Prezent na Dzień Dziecka

1. czerwca już za chwilę! Książki to świetny prezent dla dziecka w każdym wieku. Dla maluchów polecamy książeczki sensoryczne i rozkładane, starszym dzieciom na pewno przydadzą się elementarze i pomoce do nauki czytania. A dla nastolatków polecamy wciągające powieści! Na Dzień Dziecka proponujemy również puzzle, rodzinne gry planszowe lub gry edukacyjne i kreatywne zabawki! 

Znajdź prezent dla Dziecka


Na Dzień Ojca

Chociaż to święto obchodzimy dopiero 23-go czerwca, warto poszukać prezentu na Dzień Ojca już teraz. Tata czyta kryminały? A może chce rozwijać kulinarne pasje? Polecamy również inspirujące biografie oraz nowości z literatury grozy!

Znajdź prezent dla Taty