Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Podziel się książkową miłością na Walentynki

niedziela, 5 lutego 2023

Walentynki tuż-tuż! Dlatego warto wybrać prezent dla ukochanej osoby! A najwspanialszym podarunkiem, oprócz miłości, będzie przekazanie książkowej fascynacji! Wspólne czytanie potrafi być bardzo romantyczne!


Przygotowaliśmy mały poradnik i podpowiedzi, które mogą pomóc w wyborze walentynkowego prezentu. Mamy zarówno coś dla osób, które uwielbiają romantyczne historie, ale również dla tych, które kochają poradniki czy wyznają zasadę, że najlepiej dotrzeć przez żołądek do serca.Prezent na Walentynki dla osoby, która kocha romantyczne historie

Jak kochała Wisława Szymborska? Tego dowiedzieć się można ze zbioru listów poetki z Kornelem Filipowiczem. PS Kocham Cię to niezwykle romantyczna historia, która ma drugie dno - tęsnotę, pustkę i stratę. Najnowsza książka Małgorzaty Halber i Olgi Drendy to zupełnie inne spojrzenie i podejście do miłości. Zbiór opowiadań o miłości różnych autorek to świetny pomysł na walentynkowy prezent dla osoby, która już dużo romantycznych historii przeczytała!


Namiętność i pożądanie - co po Greyu?

Książki pełne namiętności i pożądania to ostatnie bestsellery rynku wydawniczego. Nowe powieści erotyczne wydawane są przez różnych autorów i autorki - wśród najpopularniejszych są E L James, Samantha Young, K.N. Haner. Wśród powieści erotycznych wyróżnić można wiele motywów - jednym z popularniejszych ostatnio jest romans mafijny. Do tego gatunku zalicza się Szept diabła. Dziedzic podziemia Moniki Nerc i Trapped autorstwa Alicji Skirgajłło.


 

Poradniki o miłości

Związki i relacje bywają trudne. Dlatego warto sięgać po poradniki, które często bywają wsparciem i pomagają przezwyciężyć kryzysy i rozwiązywać problemy. Jak nie bać się bliskości? to poradnik pokazujący, jak budować dobre i wartościowe relacje i związki. Warsztaty intymności to książka pozwalająca na nowo odkryć i rozbudzić swoją seksualność, jak wyrażać swoje potrzeby i w jaki sposób stawiać granice. Sztuka bycia razem bywa bardzo trudna, bo jej kształtowane były już w dzieciństwie. Kochaj najlepiej, jak potrafisz pomoże to wszystko zrozumieć i zbudować trwałą relację.  Pokochaj się bać!

Thrillery, kryminały i horrory trzymające w napięciu to również idealny prezent walentynkowy dla kogoś, kto lubi dreszczyk emocji. Najnowsza książka Remigiusza Mroza - Kabalista, to kolejny tom serii z dalszymi losami Gerarda Edlinga. Do cna Katarzyny Bondy to seria z detektywem Jakubem Sobieskim - pełen mrocznych fantazji i strachu kryminał. B.A. Paris powraca z kolejną książką - Uwięziona to świetny prezent dla wszystkich fanek i fanów autorki. 


Apetyt na miłość

Wiadomo, że najktrótsza i najskuteczniejsza droga do serca ukochanej osoby prowadzi przez żołądek! Komuś, kto uwielbia gotować (i jeść!), warto podarować książkę z przepisami. Nowe smaki nie tylko pobudzają kreatywność, ale również apetyt! Rozkoszne to zbiór wegetariańskich przepisów na polskie dania. Jeśli ukochana osoba interesuje się eksperymentowaniem albo kuchnią wegańską, to najlepszym wyborem będzie Jadłonomia po polsku. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku? Na to pytanie odpowie Agnieszka Maciąg w Smaku wiecznej młodości.


O siebie dbanie

Podstawą udanego związku z drugą osobą, jest miłość i szacunek do siebie. Jak pokochać siebie? Dagmara Gmitrzak - trenerka rozwoju osobistego pokazuje, że ważne jest bycie życzliwą, cierpliwą i wyrozumiałą dla samej siebie, żeby pójść dalej. Dzięki książce Brianny Wiest dowiesz się jak kochać współistnieć w szczęściu i radości. Sięgnij po poradnik Jak myśleć o sobie lepiej lub podaruj go komuś bliskiemu!


Więcej pomysłów na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby znaleźć można w naszym katalogu