Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Top 10 książek maja, których nie możesz przegapić

20 maja 2021

Majowe nowości cieszyły się ogromną popularnością! Jaką książkę napisał Remigiusz Mróz? Co nowego wydała Katarzyna Bonda? Jaka część Kici Koci miała swoją premierę? Który romans cieszył się największą popularnością wśród europejskiej Polonii? 

 

Nowa książka Katarzyny Bondy! 

Nikt nie musi wiedzieć - Katarzyna Bonda

Kolejna część serii z psychologiem śledczym - Hubertem Meyerem! Po 10 latach przerwy 


Arabska Żydówka- Tanya Valko

Autor kultowej serii Metro 2033 powraca! Mroczna, zaskakująca i wartka postapokalipsa. Pełne zła i tajemnic uniwersum otwiera swoje wrota! Historia Rosji dobiega końca. Życie toczy się w Jarosławiu, gdzie podpułkownik Pałkan zrobi wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Zła chwila - K.N. Haner

Kolejna książka i druga część sagi o ridzinie Donellów autorstwa K.N. Haner. Najgorętsza para nowojorskiej śmietanki towarzyskiej przeżywa kryzys. Erick w dziwnych okolicznościach traci cały majątek, a Megan nie jest pewna swoich uczuć. Kiedy ich życie wydaje się wychodzić na prostą, na jaw wychodzą kolejne sekrety mężczyzny...

Informacja zwrotna- Jakub Żulczyk

Kolejna książka Jakuba Żulczyka. Opowieść o Marcinie Kani i jego problemach - alkoholizmie i zaginionym synu. Odyseja po mieście, w którym każdy krok wiąże się z tajemnicami. Czy poszukiwania syna mogą popchnąć Kanię w najmroczniejsze rejony psyche? 


Odnaleziona - Magda Stachula

Drugi tom cyklu z główną bohaterką - Leną, która uciekła do Kopenhagi. Ciąg przyczynowo-skutkowy zaprowadził ją w miejsce, z którego trudno się uwolnić. Czy można uciec przed traumatyczną przeszłością? Wątki historyczne i złożone relacje łączące czwórkę głównych bohaterów sprawiają, że książkę czyta się z zapartym tchem!

Ekstremista - Remigiusz Mróz

Kolejna książka Remigiusza Mroza! W Opolu znika maturzystka. Jedyny ślad, jaki po niej zostaje, to karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Przeszłość nastolatki wskazywała na to, że miała wiele problemów. Kilkukrotne obietnice ucieczki z domu sprawiają, że mało kto bierze tę sprawę na poważnie. Tylko Małgorzata Rosa, lokalna dziennikarka, zauważa w tej sprawie coś niepokojącego...


Wilkołak- Wojciech Chmielarz

Prywatny detektyw Dawid Wolski przeżywa kolejną tragedię. Na pogrzebie ojca, który przyczynił się do uwolnienia mordercy jego ukochanej, Wolski w oddali zauważa bardzo znajomą postać. Nie ma wątpliwości, że to to Iga. Choć dziewczyna wygląda na starszą, to za bardzo się nie zmieniła. Czy to możliwe, że Iga wróciła? Więcej książkowych premier maja znaleźć można w katalogu

Dzieci Getta - Magda Łucyan

Traumatyczne wspomnienia tych, którzy jako dzieci trafili do getta. Jak radzili sobie z głodem, strachem i widokiem ciał na ulicach? Jak to wpłynęło na ich dalsze życie? Jakim cudem udało im się przetrwać? Świadków tych okropnych wydarzeń jest coraz mniej, więc warto poznać ich historię. 


Suknia ślubna- Danielle Steel

Wyjątkowa suknia ślubna jest w rodzinie Deveraux jest bardzo cenna. Przechodzi z pokolenia na pokolenie i sprawia, że każda kobieta, która ją założy, olśniewa swoim wyglądem. Cztery kolejne kobiety biorą ślub w przepięknej kreacji, ale same muszą zawalczyć o szczęście i spełnienie. 

Kicia Kocia i Nunuś. W co się ubierzemy? - Anita Głowińska

Kicia Kocia i Nunuś wiedzą, że w każdą pogodę można się dobrze bawić, trzeba się tylko odpowiednio ubrać. Nunuś wkłada kalosze, kiedy pada, ubiera się ciepło, kiedy jest mroźnie, a na plażę zabiera okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem. Nunuś wie już wszystko o pogodzie! Wszystkie odpowiednie ubrania i przedmioty ukryte są w otwieranych okienkach.


Co ciekawego ma swoją premierę w czerwcu? Sprawdź w naszym katalogu