KURIER EXPRESS


Dostawa do Austrii
Poczta priorytetowa Poczta priorytetowa polecona Kurier Exonomic Kurier Kurier Express
zależy od wagi* zależy od wagi* 40,00 zł 50,00 zł Od 70,00 zł
Typowy czas dostawy 6-10 dni roboczych 5-8 dni roboczych 2-3 dni roboczych 1-2 dni roboczych
Ubezpieczenie NIE TAK TAK TAK TAK
Śledzenie on-line NIE TAK TAK TAK TAK


Wysyłka polskich książek do Austrii


Poczta priorytetowa

Paczka pocztowa jest nieubezpieczona i nie ma możliwości śledzenia. Cena wysyłki zależy od wagi - 6 zł od zamówienia + 25 zł za każdy kilogram. Maksymalna waga przesyłki to 1 kg. Czas dostawy nieznany.


Poczta priorytetowa polecona 

Paczka pocztowa priorytetowa jest ubezpieczona posiada możliwość śledzenia. Cena wysyłki zależy od wagi - 18 zł od zamówienia + 25 zł za każdy kilogram. Średni czas dostawy to 6-10 dni roboczych od momentu nadania paczki. 


Kurier Economic 

Ekonomiczna usługa kurierska pocztowa. Paczka jest ubezpieczona i posiada tracking. Cena wysyłki to 40 zł - niezależnie od wagi zamówienia. Średni czas dostawy to 5-8 dni roboczych od momentu nadania paczki. 


Kurier 

Dostawa realizowana różnymi firmami kurierskimi, np. TNT, DPD, FedEx. Przesyłka jest ubezpieczona i posiada możliwość śledzenia. Cena wysyłki to 50 zł - niezależnie od wagi zamówienia. Średni czas dostawy to 2-3 dni roboczych od momentu nadania paczki.


Kurier Express 

Najszybsza metoda dostawy. Paczka posiada ubezpieczenie i możliwość śledzenia. Cena wysyłki zależy od wagi i zaczyna się od 70 zł. Czas dostawy to 1-2 dni robocze od momentu nadania paczki.

Czasy dostaw są podane orientacyjnie przez przewoźników. Mogą one ulec wydłużeniu, na przykład w czasie Bożego Narodzenia czy innych świąt.