Twój koszyk jest pusty.

Formy płatności

Staramy się by każdy mógł wygodnie zapłacić za swoje zamówienie. Oferujemy następujące metody płatności:


Karty płatnicze Visa i Master Card

Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Akceptujemy karty kredytowe i karty płatnicze takie jak np. Visa, Visa Electron, MasterCard. Jeśli Twoją kartą płatniczą można płacić w Internecie, możesz nią zapłacić w naszym sklepie. Płatność z karty zostanie pobrana w tej walucie którą wybiorą Państwo w sklepie w trakcie składania zamówienia.


Lastschrift czyli Karta EC (głównie klienci z Niemiec)

EC card

Klienci posiadającym kartę z logiem EC (Electronic Cash) mogą za jej pomocą płacić w naszej księgarni tak jak każdą inną kartą płatniczą. Płatność obsługiwana jest przez PayPal i tą opcje należy wybrać przy składaniu zamówienia.


Płatność poprzez konto PayPal

PayPal    Discover American Express

Jeśli posiadasz konto PayPal to możesz z jego pomocą zapłącić w naszym sklepie. Przez PayPal można również zapłacić za pomocą karty płatniczej Discover oraz American Express.

UWAGA: Ze względu na wysokie koszty firmy PayPal nasza księgarni w przypadku zapłaty przez PayPal pobiera od klienta dodatkową opłatę w wysokości 5 zł (około 1€) . W celu jej uniknięcia prosimy o wybór innej formy płatności.

UWAGA: Wszystkie obciążenia PayPal etc. pobierane sa w Złotych Polskich niezależnie od waluty wybranej w sklepie.


Płatność za pobraniem

Przepraszamy, ale na ten moment nie oferujemy płatności za pobraniem :-(


Płatność przelewem bankowym na konto w PLN

Nasza księgarnia przyjmuje przelewy na konto polskie prowadzone w PLN. Przelew do polskiego banku można zlecić z każdego banku w Uni Europejskiej (w tym z polskiego banku), często nawet ze strony internetowej banku. Jest to tzw. przelew SEPA. Przelewy te są szybkie i dość tanie. Dane do przelewy m.in. numer konta w międzynarodowym formacie IBAN podajemy poniżej.

Właściciel konta: Wojciech Chmielewski, os. Boleslawa Chrobrego 12/48, 60-681 Poznan, Poland
Bank: T-Mobile Usługi Bankowe (Alior Bank)
Number konta do wpłat w PLN: PL 90 2490 1044 0000 4200 2617 2211
Waluta konta: PLN - Złote Polskie 
SWIFT / BIC: ALBPPLPW

Prosimy w tytule wpisać TYLKO NUMER ZAMOWIENIA.

Płatność przelewem na konto w EUR

Post Bank

Nasza księgarnia przyjmuje również przelewy na konto w EUR prowadzone w niemieckim banku PostBank. Przelew można zlecić z każdego banku w Unii Europejskiej, zwykle nawet przez bankowość on-line. Jest to tzw. przelew SEPA. Przelewy te są szybkie i relatywnie tanie (zwykle około 1€).
Oto dane potrzebne do przelewu:

Właściciel konta: Wojciech Chmielewski, os. Boleslawa Chrobrego 12/48, 60-681 Poznan, Poland
Bank: Post Bank
Kraj banku: Niemcy
Numer konta do wpłat w EUR: DE59860100900977687905
Waluta konta: EUR
SWIFT / BIC: PBNKDEFFXXX 

Prosimy w tytule wpisać TYLKO NUMER ZAMOWIENIA.


Uwaga: 

Główną walutą naszego sklepu jest Złoty Polski (PLN). Pozostałe waluty są pokazywane pomocniczo, w celu ułatwienia zakupów. Są one przeliczane z PLN wg. kursów średnich na rynku międzybankowym pochodzących z serwisu  http://themoneyconverter.com/ i aktualizowane mniej więcej co godzinę.

Wszystkie obciążenia PayPal pobierane sa w Złotych Polskich niezależnie od waluty wybranej w sklepie. Przy przeliczeniu walut bank w którym Państwo posiadacie konto lub PayPal może zastosować inny kurs waluty niż ten, który używany jest w sklepie do przybliżonego przeliczania walut. Może to niekiedy powodować niewielkie różnice (zwykle < 3%) w kwocie transakcji wyrażonej w złotówkach.