W koszyku jest 65 produktów.
Razem: 2393,83 zł

Formy płatności

Staramy się, by każda osoba mogła wygodnie zapłacić za swoje zamówienie. Oferujemy następujące metody płatności:


Karty płatnicze Visa i Master Card

Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Akceptujemy karty kredytowe i karty płatnicze takie jak np. Visa, Visa Electron, MasterCard. Jeśli Twoją kartą płatniczą można płacić w Internecie, możesz nią zapłacić w naszym sklepie. Płatność z karty zostanie pobrana w tej walucie, która zostanie wybrana w sklepie w trakcie składania zamówienia.


Lastschrift czyli Karta EC (głównie klienci z Niemiec)

EC card

Klienci posiadającym kartę z logiem EC (Electronic Cash) mogą za jej pomocą płacić w naszej księgarni tak, jak każdą inną kartą płatniczą. Płatność obsługiwana jest przez PayPal i tą opcje należy wybrać przy składaniu zamówienia.


Płatność poprzez konto PayPal

PayPal    Discover American Express

Jeśli posiadasz konto PayPal, to możesz z jego pomocą zapłacić w naszym sklepie. Przez PayPal można również zapłacić za pomocą karty płatniczej Discover oraz American Express.

UWAGA: Ze względu na wysokie koszty firmy PayPal, nasza księgarnia, w przypadku zapłaty przez PayPal, pobiera od klienta dodatkową opłatę w wysokości 5 zł (około 1€). W celu jej uniknięcia, prosimy o wybór innej formy płatności.

UWAGA: Wszystkie obciążenia PayPal etc. pobierane sa w Złotych Polskich, niezależnie od waluty wybranej w sklepie.


Płatność za pobraniem

Przepraszamy, ale na ten moment nie oferujemy płatności za pobraniem :-(


Płatność przelewem na konto w EUR

Nasza księgarnia przyjmuje również przelewy na konto w EUR prowadzone w niemieckim banku Deutsches Handlesbank. Przelew można zlecić z każdego banku w Unii Europejskiej, zwykle nawet przez bankowość on-line. Jest to tzw. przelew SEPA. Przelewy te są szybkie i relatywnie tanie (zwykle około 1€). Oto dane potrzebne do przelewu:

Właściciel konta: FKWT sp. z o. o. sp. k.,  ul. J. H. Dabrowskiego, Poznan, Poland
Waluta rachunku: EUR - Euro
Numer konta IBAN: DE93700111106050160767 
BIC (SWIFT): DEKTDE7GXXX
Bank: Deutsche Handelsbank

Prosimy w tytule wpisać TYLKO NUMER ZAMOWIENIA.

Płatność przelewem bankowym na konto w PLN

UWAGA: NOWY NUMER KONTA (!)

Nasza księgarnia przyjmuje przelewy na konto polskie prowadzone w PLN. Przelew do polskiego banku można zlecić z każdego banku w Unii Europejskiej (w tym z polskiego banku), często nawet ze strony internetowej banku. Jest to tzw. przelew SEPA. Przelewy te są szybkie i dość tanie. Dane do przelewy, m.in. numer konta w międzynarodowym formacie IBAN, podajemy poniżej.

Właściciel konta: FKWT sp. z o. o. sp. k., ul. J. H. Dabrowskiego, Poznan, Poland
Waluta rachunku: PLN - Złoty Polski
Numer konta IBAN: PL10114020040000380278675941
BIC (SWIFT): BREXPLPWMBK
Bank: mBank SA

Prosimy w tytule wpisać TYLKO NUMER ZAMOWIENIA.


Uwaga: 

Główną walutą naszego sklepu jest Złoty Polski (PLN). Pozostałe waluty są pokazywane pomocniczo, w celu ułatwienia zakupów. Są one przeliczane z PLN wg kursów średnich na rynku międzybankowym pochodzących z serwisu  http://themoneyconverter.com/ i aktualizowane mniej więcej co godzinę.

Wszystkie obciążenia PayPal pobierane sa w Złotych Polskich, niezależnie od waluty wybranej w sklepie. Przy przeliczeniu walut, bank, w którym Państwo posiadacie konto lub PayPal, może zastosować inny kurs waluty niż ten, który używany jest w sklepie do przybliżonego przeliczania walut. Może to niekiedy powodować niewielkie różnice (zwykle < 3%) w kwocie transakcji wyrażonej w złotówkach.