Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
Jean-Christophe Grange
Tytuł / Title
Lot bocianów
Język / Language
polski
Wydawca / Publisher
Albatros
Rok wydania / Year published
2006
Tytuł originału / Original title
LE VOL DES CIGOGNES
Języki oryginału / Original lanugages
francuski
Rodzaj oprawy / Cover type
Miękka ze skrzydełkami
Wymiary / Size
12.4x19.5
Liczba stron / Pages
368
Ciężar / Weight
0,3400 kg
ISBN
8373593136 (8373593136)
EAN/UPC
9788373593138
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Młody historyk Louis Antioche na zlecenie szwajcarskiego ornitologa Maksa Bohma wyrusza śladem bocianów, migrujących jesienią do Afryki. Ostatniej wiosny część ptaków nie powróciła do Europy, Louis ma wyjaśnić tę zagadkę. Zagadkowa śmierć Bohma nie powstrzymuje go przed podjęciem zadania, które zamienia się w niebezpieczną wyprawę do źródeł szaleństwa. Trasę, którą podąża - od Słowacji, poprzez Bułgarię,Turcję i Izrael, aż do Republiki Środkowoafrykańskiej - wyznaczają przerażające morderstwa. Ich ofiary poddane zostały torturom, pozbawiono je serc. Sekcja zwłok zmarłego ornitologa wykazuje, iż w jego piersi biło przeszczepione serce. Kto był dawcą? - nie zachowała się żadna dokumentacja tej operacji. Co wspólnego mają ze sobą zaginione ptaki, diamenty, drastyczne eksperymenty medyczne i powtarzające się zabójstwa? Zdobycie odpowiedzi wiąże się z wielkim niebezpieczeństwem...
Książka Lot bocianów
z wysyłką za granicę
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Miękka
2009
Niedostępna
[pokaż]