Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Zarys anatomii człowieka

Adam Krechowiecki , Florian Czerwiński

Zarys anatomii człowieka
Niedostepny
113,05 zł

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Adam Krechowiecki , Florian Czerwiński
Tytuł / Title Zarys anatomii człowieka
Język / Language polski
Wydawca / Publisher PZWL
Rok wydania / Year published 2004
   
Rodzaj oprawy / Cover type Twarda
Wymiary / Size 17.0x24.0
Liczba stron / Pages 644
Ciężar / Weight 1,2050 kg
   
ISBN 8320030471 (8320030471)
EAN/UPC 9788320030471
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Obecne, już VII wydanie tego znakomitego podręcznika świadczy o ogromnej popularności i wyjątkowych walorach dydaktycznych publikacji. Jest to opracowanie o charakterze kompendialnym - nie tylko przypomina najważniejsze wiadomości z zakresu anatomii prawidłowej, ale także pozwala szybko powtórzyć i ugruntować tę szeroką dziedzinę wiedzy medycznej. Dlatego też jest to książka niezbędna dla każdego studenta - zarówno wszystkich wydziałów akademii medycznych, jak i medycznych studiów licencjackich - zawsze powinna znajdować się w zasięgu ręki, by w każdej chwili służyć pomocą.

Informacja dotycząca wprowadzenia produktu do obrotu:
Ten produkt został wprowadzony na rynek przed 13 grudnia 2024 r. zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami (Dyrektywą o ogólnym bezpieczeństwie produktów). W związku z tym może on być nadal sprzedawany bez konieczności dostosowania do nowych wymogów wynikających z Rozporządzenia o Ogólnym Bezpieczeństwie Produktów (GPSR). Produkt zachowuje pełną legalność w obrocie, a jego jakość i bezpieczeństwo pozostają zgodne z obowiązującymi wcześniej standardami.


Information regarding product placement on the market:
This product was placed on the market before December 13, 2024, in accordance with the applicable regulations at the time (the General Product Safety Directive). As a result, it can continue to be sold without needing to meet the new requirements introduced by the General Product Safety Regulation (GPSR). The product remains fully compliant with all previously valid legal standards, ensuring its continued quality and safety.



Książka Zarys anatomii człowieka z wysyłką do Holandii

Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
książka / book Miękka 2019 Dostępna [pokaż]
książka / book Twarda 2019 Niedostępna [pokaż]
książka / book Twarda 2018 Niedostępna [pokaż]
książka / book Twarda 2006 Niedostępna [pokaż]
książka / book Twarda 2001 Niedostępna [pokaż]


Tagi produktowe