Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Piramida

Henning Mankell

Piramida - Księgarnia Niemcy (DE)
Niedostepny
Ostatnio widziany
30.08.2017
61,52 zł
Tania wysyłka do Niemiec (DE)
Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Henning Mankell
Tytuł / Title Piramida
Język / Language polski
Seria (cykl) / Part of series MROCZNA SERIA
Wydawca / Publisher W.A.B.
Rok wydania / Year published 2011
Języki oryginału / Original lanugages szwedzki
   
Rodzaj oprawy / Cover type Twarda
Wymiary / Size 13.0x20.0
Liczba stron / Pages 560
Ciężar / Weight 0,5200 kg
   
Wydano / Published on 09.11.2011
ISBN 9788377476000 (9788377476000)
EAN/UPC 9788377476000
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Lektura obowiązkowa dla fanów Kurta Wallandera! Piramida jest bodaj ostatnią okazją, by spotkać introwertycznego i samotnego detektywa z Ystad - będzie to jednak spotkanie inne od tych, do których przyzwyczaił nas szwedzki pisarz. Tym razem dostajemy zbiór pięciu opowiadań o Kurcie Wallanderze, z których jedno dało tytuł całości. Budując fabułę wokół tajemniczych morderstw, które wydarzyły się w ciągu dwu dekad poprzedzającej czas akcji Mordercy bez twarzy, Mankell przedstawia intrygującą przeszłość swojego bohatera. Poznajemy Wallandera jako początkującego policjanta w Malmö, a kolejne opowiadania rzucają światło na trudne relacje Kurta z żoną Moną, ekscentrycznym ojcem oraz córką Lindą. Dowiadujemy się, jak stał się zgorzkniałym, ale i odnoszącym sukcesy funkcjonariuszem w wydziale zabójstw. Tłem opowiadań jest świetnie zobrazowane szwedzkie państwo opiekuńcze, społeczeństwo z mnóstwem paradoksów i powszechnym poczuciem wyobcowania. Jak inne książki o Wallanderze, Piramida to świetnie skrojona proza, które daje wgląd w przerażające motywacje ludzi i próbuje je wyjaśniać. Książka została przełożona na wiele języków, m.in. duński, norweski, fiński, niemiecki, angielski, niderlandzki, włoski, hiszpański i kataloński.


Pomysł zbioru opowiadań o Wallanderze jest prosty, ale genialny!
„Sunday Times"

Sukces... Delikatna specyfika Mankella jest hipnotyczna... To zaskakujące małe arcydzieła.
„The Times Literary Supplement"

Posępny szwedzki detektyw Mankella, komisarz Kurt Wallander, jest jedną z najbardziej imponujących postaci we współczesnych kryminałach.
„The Guardian"

Informacja dotycząca wprowadzenia produktu do obrotu:
Ten produkt został wprowadzony na rynek przed 13 grudnia 2024 r. zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami (Dyrektywą o ogólnym bezpieczeństwie produktów). W związku z tym może on być nadal sprzedawany bez konieczności dostosowania do nowych wymogów wynikających z Rozporządzenia o Ogólnym Bezpieczeństwie Produktów (GPSR). Produkt zachowuje pełną legalność w obrocie, a jego jakość i bezpieczeństwo pozostają zgodne z obowiązującymi wcześniej standardami.


Information regarding product placement on the market:
This product was placed on the market before December 13, 2024, in accordance with the applicable regulations at the time (the General Product Safety Directive). As a result, it can continue to be sold without needing to meet the new requirements introduced by the General Product Safety Regulation (GPSR). The product remains fully compliant with all previously valid legal standards, ensuring its continued quality and safety.



Książka Piramida z wysyłką do Niemiec / DE

Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
audiobook Digipack 2016 Dostępna [pokaż]
książka / book Twarda 2016 Niedostępna [pokaż]
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również
   


Tagi produktowe