Jenny Han książki

Książki autora Jenny Han z wysyłką za granicę.

Chcesz otrzymać informacje o najnowszych książkach autora Jenny Han?



Sortuj wg

It's Not Summer Without You [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Book 2 in The Summer I Turned Pretty series - now a major new TV show on Amazon Prime! From the author of To All The Boys I've Loved Before (now a smash-hit Netflix movie), perfect for fans of The
€11,01
€11,95

Tego lata stałam się piękna Lato Tom 1 [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Lato, które zmieni wszystko. Belly cały rok czeka na wakacje. Wszystko, co najlepsze i magiczne, dzieje się właśnie podczas letnich miesięcy. To wtedy może spędzić czas z braćmi Fisher – Conradem i J
€10,18

Dla nas zawsze będzie lato Lato Tom 3 [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Ostatni tom trylogii Lato Jenny Han – idealnej, żeby spędzić z nią wakacje! Belly od zawsze wiedziała, że kocha dwóch chłopców o nazwisku Fisher. Minęły dwa lata, odkąd Conrad powiedział Belly, żeby
€10,18

Bez ciebie nie ma lata Lato Tom 2 [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Drugi tom wakacyjnej trylogii Lato Jenny Han – autorki bestsellerowej serii Do wszystkich chłopców, których kochałam. Kiedyś Belly nie mogła się doczekać powrotu do letniego domu, który należał do r
€10,18

Tego lata stałam się piękna / Bez ciebie nie ma la.. [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Bestsellerowa trylogia autorki „Do wszystkich chłopców, których kochałam”! Tego lata stałam się piękna. Lato. Tom 1 Belly cały rok czeka na wakacje. Wszystko, co najlepsze i magiczne, dzieje się
€25,13

The Summer I Turned Pretty [Oprawa Miękka]
Jenny Han

The Summer I Turned Pretty is now a major new TV series on Amazon Prime! If you loved The Kissing Booth and Jenny Han's smash-hit Netflix movie series To All the Boys I Loved Before, then you'll ador
€11,01
€11,95

It's Not Summer Without You [Oprawa Miękka]
Jenny Han

When something is perfect, you hope it never ends. Belly's long hot summers at the Fisher boys' beach house are over. Conrad, the only boy she's ever loved, has left for college, taking her heart
€11,70

The Summer I Turned Pretty [Oprawa Miękka]
Jenny Han

The Summer I Turned Pretty is now a major new TV series on Amazon Prime! From the author of Netflix's smash-hit movie To All The Boys I've Loved Before, this is the perfect funny summer romance fo
€11,70

Do wszystkich chłopców których kochałam [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Lara Jean właśnie zaczyna naukę w klasie maturalnej. Jej starsza siostra wyjechała na studia do Szkocji, zrywając przy tym z chłopakiem, a młodsza robi wszystko, aby zaszczepić w ojcu chęć posiadania
€8,93

Ogień za ogień Tom 2 [Oprawa Miękka]
Siobhan Vivian , Jenny Han

Plan Lilli, Mary i Kat był idealny. Wspólnie, w najgłębszej tajemnicy, ukarały swoich wrogów. Sprawiły, by cierpieli. Sprawiedliwości w końcu stało się zadość. Ale Bal Absolwentów nie potoczył się t
€9,68

P.S. Wciąż cię kocham Chłopcy Tom 2 [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera „Do wszystkich chłopców, których kochałam”! Związek Lary Jean i Petera przeżywa kryzys, kiedy chłopak spędza zdecydowanie zbyt dużo czasu z Geneview. W życi
€8,93

P.S. Wciąż cię kocham [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera "Do wszystkich chłopców, których kochałam"! Związek Lary Jean i Petera przeżywa kryzys, kiedy chłopak spędza zdecydowanie zbyt dużo czasu z Geneview. W życi
€8,93

Always and Forever, Lara Jean
Jenny Han

THE SURPRISE SEQUEL TO NETFLIX FEATURE FILM TO ALL THE BOYS I`VE LOVED BEFORE

Lara Jean`s letter-writing days aren`t over in this surprise follow-up to the New York Times bestselling To All t
€15,51

We'll Always Have Summer [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Book 3 in the The Summer I Turned Pretty series, now major TV show on Amazon Prime! The heart-wrenching final part in the bestselling The Summer I Turned Pretty Series, perfect for fans of To All Th
€12,94

Zawsze i na zawsze [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Finał bestsellerowej serii, która okazała się hitem Netflixa i podbiła serca nastolatek! Ostatni rok nauki w liceum Lara Jean zaplanowała co do dnia. Jej idealny, romantyczny związek z Peterem rozwi
€9,43

Zawsze i na zawsze [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Kontynuacja historii znanej z filmu Netflixa “Do wszystkich chłopców, których kochałam”. “Zawsze i na zawsze” to finałowy tom z cyklu “Chłopcy”, wieńczący najbardziej romantyczną historię pierwszej
€9,43

Ogień za ogień Zemsta Tom 2 [Oprawa Miękka]
Jenny Han , Siobhan Vivian

Kontynuacja wciągającego „Ból za ból”, czyli pierwszego tomu trylogii Zemsta. Gdy ogień raz zostanie rozpalony, możesz jedynie pozwolić mu płonąć... Lillia, Kat i Mary działają w tajemnicy, aby zmier
€12,67

Ból za ból. Zemsta. Tom 1 [Oprawa Miękka]
Jenny Han , Siobhan Vivian

Mary, Kat i Lillia – trzy dziewczyny, które połączyła chęć zemsty. Wyspa Jar jest pełna uroczych sklepików dla turystów, przepięknych plaż i bajecznych domów. Jest to też miejsce, gdzie mieszkają tr
€12,17

Popiół za popiół. Zemsta. Tom 3 [Oprawa Miękka]
Jenny Han , Siobhan Vivian

Ostatni tom trylogii Zemsta! Wciągająca, trzymająca w napięciu i pełna akcji opowieść. Po tomach „Ból za ból” i „Ogień za ogień” przyszedł czas na „Popiół za popiół”. Sylwester zakończył się z hukiem
€12,17

Zestaw Lary Jean [Oprawa Pudełko kartonowe]
Jenny Han

Zestaw Lary Jean dla największych fanów hitu „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Poznaj dalsze losy bohaterów i napisz własne listy! Zestaw zawiera drugi tom serii o Larze Jean, pod tytułem
€11,42

Penguin Readers Level 3: The Summer I Turned Prett.. [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Penguin Readers is an ELT graded reader series for learners of English as a foreign language. With carefully adapted text, new illustrations and language learning exercises, the print edition also in
€6,16

Do wszystkich chłopców, których kochałam... UA [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Miłość nie zawsze oznacza szczęście, zwłaszcza, jeżeli twój wybranek jest byłym chłopakiem twojej rodzonej siostry. Ale Lara Jean wie, jak sobie z tym poradzić. Jedyny sposób na to, żeby nie znisz
€15,65

Popiół za popiół. Zemsta. Tom 3 [Oprawa Miękka]
Jenny Han , Siobhan Vivian

Ostatni tom trylogii Zemsta! Wciągająca, trzymająca w napięciu i pełna akcji opowieść. Po tomach „Ból za ból” i „Ogień za ogień” przyszedł czas na „Popiół za popiół”. Sylwester zakończył się z hukiem
€13,76

O chłopcach. Zawsze i na zawsze w.ukraińska [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Wkrótce Lara Jean rozpocznie dorosłe życie: skończy liceum i pójdzie na studia. Peter już został przyjęty do grona studentów, i to na jednej z najlepszych uczelni. Czy Larze uda się do niego dołąc
€15,65

O chłopcach. PS. Wciąż cię kocham w.ukraińska [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Lara Jean nie spodziewała się, że z historii z jej listami może wyjść coś dobrego. No, ale wyszło. Teraz ona i Peter są razem. Rozpoczyna się jej pierwszy prawdziwy związek, który będzie pełen mił
€15,65

Moje lato T.1 Tego lata stałam się piękna UA [Oprawa Twarda]
Jenny Han

Przez całe swoje piętnaście lat Belly była miłą, skromną, niepozorną dziewczyną. Zawsze znajdowała się w cieniu swojego starszego brata i najlepszej przyjaciółki. Jej najlepsi koledzy, Conrad i Je
€12,98

Do wszystkich chłopców których kochałam [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Lara Jean Song przechowuje swoje listy miłosne w pudełku na kapelusze, które dostała od mamy. Nie są to jednak wyznania miłosne jej adoratorów, ale listy, które sama napisała do obiektów swoich uczuć
€11,50

Tego lata stałam się piękna [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Belly liczy czas w porach roku. Wszystko, co niezwykłe i magiczne, przytrafia się jej między czerwcem a sierpniem. Zimą dziewczyna odlicza tygodnie dzielące ją od lata, od domku przy plaży, Susanny i
€11,50

Bez ciebie nie ma lata [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Belly zawsze odliczała dni dzielące ją od lata. Wracała wtedy na plażę Cousins, do Conrada i Justina. W tym roku jest inaczej. Zwłaszcza po tym, jak Susanna zachorowała, a Conrad przestał się troszcz
€11,50

Dla nas zawsze będzie lato [Oprawa Miękka]
Jenny Han

Belly w swoim życiu kochała tylko dwóch chłopców, obu noszących nazwisko Fisher. Po dwóch latach spotykania się z Jeremim była pewna, że znalazła bratnią duszę. Prawie. Conrad wciąż nie pogodził się
€11,53
1 2 Następna
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.