Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Jak teraz działamy?

16 marca 2020

W związku z pandemią COVID-19 i trudną sytuacją na całym świecie, mogą wystąpić opóźnienia w dostawie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby dostarczyć zamówienia w możliwie najkrótszym czasie i odpowiedzieć na wszystkie pytania w wiadomościach mailowych i facebookowych.


Oto zbiór najczęściej zadawanych pytań i oraz odpowiedzi, które mogą rozwiać Państwa wątpliwościCzy mogę złożyć zamówienie?

Tak, działamy pełną parą i staramy się realizować wszystkie złożone zamówienia.


Kiedy pojawi się możliwość zakupu niedostępnej książki?

Ze względu na wyjątkową i problematyczną sytuację, część naszych dostawców zawiesiła działalność na jakiś czas. Robimy, co możemy, żeby uzupełnić brakujące tytuły. Powinny one wrócić do sprzedaży w ciągu najbliższych dni. Zachęcamy do zapisania na subskrypcję tych tytułów - jak tylko pojawi się możliwość zakupy, poinformujemy o tym mailowo. Obecnie można skorzystać z oferty produktów z kategorii Szybka wysyłka - to produkty, które mamy w magazynie i możemy wysłać bez oczekiwania na dostawców.


Co zrobić, żeby otrzymać zamówienie jak najszybciej?

Aby przyspieszyć realizację zamówienia, sugerujemy wybranie produktów z kategorii Szybka wysyłka oraz wybór ekspresowej metody dostawy. Tylko spełnienie tych dwóch warunków gwarantuje szybszą metodę wysyłki i dostawy. Wysyłki ekspresowe staramy się realizować bez opóźnień. Wszystkie inne metody dostawy mogą mieć opóźnienie.


Jak sprawdzić, co dzieje się z moim zamówieniem?

Aby dowiedzieć się, co dzieje się ze złożonym i potwierdzonym zamówieniem, polecamy sprawdzić skrzynkę pocztową w poszukiwaniu wiadomości o jego wysłaniu lub przycisku ‘Sprawdź aktualny stan zamówienia’ (znajduje się w jednej z wiadomości wysłanych po złożeniu zamówienia) - tam znaleźć można aktualizację wszystkiego, co dzieje się z zamówieniem (nawet przed wysłaniem). Jeżeli zamówienie zostało wysłane, a wybrana metoda dostawy pozwala na śledzenie, sugerujemy skorzystać z linku trackingowego - jeżeli tracking nie działa, prosimy sprawdzić, czasy dostawy na naszej stronie w zakładce Dostawa - tam znajdują się informacje, kiedy tracking powinien się uaktualnić. Wszystkie dni realizacji i dostawy liczymy w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku). Jeżeli te działania nie odpowiedzą na Państwa pytania odnośnie przesyłki, prosimy o wiadomość mailową.


Czy możliwe są opóźnienia w realizacji zamówień?

Dokładamy wszelkich starań, żeby opóźnień było jak najmniej. Nasi dostawcy, a także przewoźnicy często nie wyrabiają się z dostawami w planowanym czasie, dlatego mogą wystąpić opóźnienia w przesyłkach pocztowych oraz przesyłkach standardowych.

Komentarze
Skomentuj
:
: