Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

The Concise Laws of Human Nature

Robert Greene

The Concise Laws of Human Nature
Niedostepny
Ostatnio widziany
18.07.2024
€14,91

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Robert Greene
Tytuł / Title The Concise Laws of Human Nature
Język / Language angielski
Wydawca / Publisher Profile Books
Rok wydania / Year published 2023
   
Rodzaj oprawy / Cover type Miękka ze skrzydełkami
Wymiary / Size 11.5x16.5
Liczba stron / Pages 288
Ciężar / Weight 0,2500 kg
   
ISBN 9781788161565 (9781788161565)
EAN/UPC 9781788161565
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
The author of "The 48 Laws Of Power" advises on decoding other people's behaviour for business purposes. For fans of Machiavelli and Jordan Peterson.


Książka The Concise Laws of Human Nature z wysyłką za granicę


Tagi produktowe