Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Lot ćmy

Ken Follett

Lot ćmy
Niedostepny
Ostatnio widziany
25.08.2023
51,33 zł

Zobacz dostępne formy płatności.
:

Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Ken Follett
Tytuł / Title Lot ćmy
Język / Language polski
Wydawca / Publisher ALBATROS
Rok wydania / Year published 2014

Rodzaj oprawy / Cover type Twarda
Wymiary / Size 13.0x20.0
Liczba stron / Pages 480
Ciężar / Weight 0,5040 kg

ISBN 9788379859092 (9788379859092)
EAN/UPC 9788379859092
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Czerwiec 1941 roku. Europa ugina się pod faszystowską okupacją, a lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Angielski wywiad rozszyfrowuje zagadkowy sygnał radiowy Luftwaffe, w którym pada nazwa "Freya". Co może oznaczać to słowo? Niemcom nie chodzi przecież o nordycką boginię miłości. Hermia Mount, agentka brytyjskiego MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż Freya to doskonale zakamuflowana niemiecka stacja radarowa na zachodnim wybrzeżu Danii. Ustalenie dokładnej lokalizacji radaru powierza lokalnej siatce szpiegowskiej Nocnych Strażników, z którą współpracuje jej narzeczony, pilot Arne Olufsen, oraz jego brat Harald. Rodzina Olufsenów ma bardzo niebezpiecznego wroga - wysługującego się okupantom policjanta Petera Flemminga, w przeszłości bliskiego przyjaciela Arnego. Gdy członkowie siatki dostają się w ręce policji, zadanie dokończenia misji spada na osiemnastoletniego Haralda i jego dziewczynę Karen. W ucieczce pomoże im stary dwupłatowy samolot Hornet Moth...

Książka Lot ćmy z wysyłką za granicę

Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
książka / book Twarda 2011 Niedostępna [pokaż]
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również

Tagi produktowe