Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Miesiąc Języka Ojczystego 2023

21 lutego 2023

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego przypada 21-go lutego. Tego dnia zwracamy uwagę na piękno i bogactwo języka polskiego, poprawność gramatyczną, a także dbałość o szczegóły. Staramy się, żeby dostęp do książek po polsku był na całym świecie jak najłatwiejszy. Pokazujemy, jak ważną rolę pełni polska kultura w życiu emigrantów i emigrantek w całej Europie. W tym roku po raz kolejny dołączamy do akcji i podkreślamy piękno polszczyzny! 


Podobno języka polskiego bardzo trudno się nauczyć - tak twierdzi większość osób z innych krajów, którzy podejmują się tego zadania albo mają styczność z polszczyzną. Czy tak jest rzeczywiście? Nas też przerastają odmiany, liczebniki, czasy czy tryby? A może mamy problem z wymówieniem dziecięcych rymowanek na jednym wdechu? 


Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie.

Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego.

Stół z powyłamywanymi nogami.

I cóż, że ze Szwecji?

Koszt poczt w Tczewie.


Polska Księgarnia Internetowa pokazuje, przypomina i uświadamia, że język polski jest super! Dlatego włączamy się w akcję teraz - i od samego początku działalności - dostarczając polskie książki (i książki po polsku) do wszystkich krajów Europy!

Z okazji Miesiąca Języka Ojczystego przygotowaliśmy promocje, rabaty, konkursy i ciekawostki! Śledźcie naszą stronę i profil na Facebooku


Prezentujemy kilka książek, które już od najmłodszych lat będą oswajać z językiem polskim, a rodzicom pozwolą na wychowanie dziecka dwujęzycznego, co niesie za sobą wiele korzyści!

Więcej książek z tej kategorii znaleźć można tutaj.

Książki polsko-angielskie są hitem ostatnich lat! Dzięki ich pomocy dzieci od najmłodszych lat uczą się mówić i myśleć w kilku językach, co przynosi same korzyści w dorosłym życiu!

Więcej książek z tej kategorii znaleźć można tutaj.


W naszym katalogu można również znaleźć nowości i bestsellery kryminalne, poradniki oraz powieści 

Więcej książek z tej kategorii znaleźć można tutaj.


A dla tych, którzy z polskim jeszcze tak dobrze się nie czują, polecamy podręczniki i materiały do nauki:

Więcej książek z tej kategorii znaleźć można tutaj.


Dobrze wiemy, że najlepiej uczyć się przez zabawę, dlatego polecamy również gry edukacyjne i gry o Polsce, które w ciekawy i przystępny sposób przekazują informacje o rodzinnym kraju rodziców czy dziadków:

Więcej książek z tej kategorii znaleźć można tutaj.Świętuj z nami Miesiąc Języka Ojczystego!