Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie wer. ukraińska

Natalia De Barbaro

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie wer. ukraińska
Dostępny
Dostępne 10+ sztuk
€10,29

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Natalia De Barbaro
Tytuł / Title Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie wer. ukraińska
Wydawca / Publisher Agora
Rok wydania / Year published 2022
   
Rodzaj oprawy / Cover type Miękka ze skrzydełkami
Wymiary / Size 21.5x15.5
Liczba stron / Pages 264
Ciężar / Weight 0,3880 kg
   
ISBN 978-83-268-4031-9 (9788326840319 )
EAN/UPC 9788326840319
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty

«У пошуках чуйності» виникла в перші дні пандемії, за два роки до російського нападу на Україну. Я хотіла, щоб ця книжка несла жінкам щось на зразок світла, полегшення і звільнення від почуття самотності.

Зараз я хочу принести полегшення і звільнення від почуття самотності тобі. Ми не знайомі. Я — твоя сестра. Ці обидва речення — правдиві.

 

22 лютого 2022 року я вирішила розірвати контракт з російським видавництвом, хоч авторська угода вже й була підписана. Ані копійки в бюджет бандита і психопата. Через два дні все почалося. Чим останні місяці виявилися для тебе, яка зараз тримає цю книжку в руках? Що тобі довелося і далі доводиться нести на своїх плечах? Я не знаю. Але знаю, що чим більше маємо внутрішньої свободи і доброго ставлення до себе самих, тим менше влади мають над нами ті, що несуть зло. Нехай ця книжка принесе тобі Добро. Нехай буде так, ніби ми взялися за руки: я відчую тепло твоєї руки, а ти — моєї.

 

Слава Україні! — Наталія де Барбаро

 

НАТАЛІЯ ДЕ БАРБАРО

Психологиня, поетка, колумністка «Wysokich Obcasów» i «Charakterów». Веде тренінги і майстер-класи для жінок «Власна кімната».

 

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?

Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie. Takie jest nasze zadanie: twoje i moje. Czuję, że już jesteś na tej drodze; ja też jestem na swojej. Napisałam tę książkę, żebyśmy przez chwilę szły razem. 

 

Ile razy wątpiłam w swoją drogę, w swoją kobiecość, w swój talent? Ile razy schodziłam z mojej ścieżki życia, bo słuchałam innych, czułam się przymuszana, chciałam kogoś zadowolić, stawiałam cudze potrzeby ponad własnymi? Ile razy płakałam z żalu, z bezsilności, ze złości? Tylko ja to wiem… I ty, czytelniczko, też to wiesz o sobie, prawda? To nic złego, to normalne, opowiem

ci o sobie, byś mogła się przejrzeć we mnie jak w lustrze – mówi do nas Natalia de Barbaro w swojej książce i prowadzi przez rozdziały o Potulnej, Królowej Śniegu i Męczennicy. Czuła Przewodniczka jest powrotem do Duszy, która wszystko wie i we wszystkim pomoże. Jeśli tak jak mnie drażnią cię już pomniki i ambony, daj się poprowadzić autorce. Ona idzie w głąb, a nie do

przodu, i robi to z czułością, prawdziwie i mądrze.

Magda Mołek, dziennikarka, prowadzi swój kanał z rozmowami na YouTubie „W moim stylu”

 

Dziękuję za tę książkę. Postawiła mnie do pionu. Uświadomiła mi, że wszystkie tak się bardzo staramy być idealnymi matkami, żonami, kochankami pracownicami, organizatorkami – niepotrzebne skreślić. Boimy się, że nie spełnimy oczekiwań innych. Szarpiemy się z życiem. Dość tego, Kobiety Kochane! Odpuśćmy! Świat się nie zawali, gwarantuję. Najwyższa pora na czas dobroci dla siebie. Podążaj za Czułą Przewodniczką. Nie znasz? Mieszka w tobie.

Dorota WellmanKlienci, którzy kupili ten produkt nabyli również

Tagi produktowe