Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Pucio. Plan dnia

Marta Galewska-Kustra

Pucio. Plan dnia
Dostępny
Dostępne 10+ sztuk
€26,06

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type Inny / Other
Dział / Department Zabawki / Toys
Autor / Author Marta Galewska-Kustra
Tytuł / Title Pucio. Plan dnia
Język / Language polski
Wydawca / Publisher Nasza Księgarnia
Rok wydania / Year published 2022
   
Rodzaj oprawy / Cover type Pudełko kartonowe
Wymiary / Size 25.0x20.5
Liczba stron / Pages 0
Ciężar / Weight 0,6000 kg
   
Wydano / Published on 26.10.2022
EAN/UPC 5904915900163
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku!
Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia. „Pucio. Plan dnia” to doskonała okazja dla każdego dziecka, by wraz z ulubionym bohaterem i rodzicem zaplanować swój dzień, a przy tym: • wprowadzić spokój i pozytywnie rozumianą codzienną rutynę; • oswoić konieczność wykonywania codziennych czynności, które czasem sprawiają kłopot; • świadomie i aktywnie uczestniczyć w planowaniu dnia dla całej rodziny; • wzmacniać poczucie pewności siebie i swojej ważnej roli w rodzinie; • rozwijać rozumienie kolejności zdarzeń, następstw czasowych i upływu czasu; • rozwijać rozumienie pojęć dotyczących czasu (pory dnia, dni tygodnia).
Dzień możecie zaplanować z samego rana albo wieczorem dnia poprzedniego. Ułóżcie magnesy z obrazkami oraz tabliczkę magnetyczną przed sobą i dzieckiem. Zacznijcie od określenia dnia tygodnia oraz oznaczenia go na samej górze tablicy. Następnie omówcie czynności w kolejnych częściach dnia i umieśćcie wybrane obrazki na tablicy. Potem wystarczy już tylko postępować według ustalonego wspólnie planu! Miłej zabawy!
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.


Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również

Tagi produktowe