Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

The Legacy

Julia Brylewska

The Legacy
Dostępny
Dostępne 10+ sztuk
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych.
49,04 zł

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Julia Brylewska
Tytuł / Title The Legacy
Język / Language polski
Wydawca / Publisher NieZwykłe
Rok wydania / Year published 2022
   
Rodzaj oprawy / Cover type Miękka
Wymiary / Size 20.5x14.0
Liczba stron / Pages 372
Ciężar / Weight 0,3420 kg
   
ISBN 9788381789899 (9788381789899)
EAN/UPC 9788381789899
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Historia, która zapisała się w sercach tysięcy czytelniczek. Dziewczyna, która musiała dorosnąć dużo szybciej, niż jej rówieśniczki. Wrogowie, którym nie sposób wybaczyć. W tym wszystkim znalazła się niewielka, cienka i łatwa do zniszczenia granica, która oddziela nienawiść od pożądania. Czy zostanie przekroczona? Odpowiedź w książce "The Legacy" Julii Brylewskiej.

Fallon Helling przeżyła już wiele nieszczęścia, jak na niewielki czas, który spędziła na świecie. Śmierć jej rodziców była dla niej wielkim ciosem, po którym jednak musiała się bardzo szybko pozbierać, gdyż ktoś musiał zająć się jej młodszym bratem. Pracuje dziś w niewielkiej cukierni, która znajduje się tuż obok serca Brooklynu. W ten sposób próbuje zapewnić wszystko, co śmierć rodziców zabrała jej bratu.

W jej życiu nie obyło się też bez innych trudów. Jednym z największych jej problemów była rodzina Emersonów, o której wciąż próbuje zapomnieć. Jest to jednak niemożliwe z jednego prostego powodu - codziennie widzi wielki budynek z ich nazwiskiem. W sercu Fallon tkwi nienawiść, którą żywi do młodszego z braci Emersonów. Krzywda, którą jej zadał, wciąż się nie zagoiła. Dziewczyna nie jest pewna, czy będzie to kiedykolwiek możliwe.

Niestety, rodzina ta nie chce zostawić jej w spokoju. Tym razem odwiedza ją starszy z braci, Christian. Przychodzi do niej jednak z propozycją, która pozwala jej się zemścić na ukochanym z przeszłości. Jednocześnie kuszą ją zaoferowane pieniądze, które pomogłyby zarówno jej, jak i jej bratu. W zamian musi udawać narzeczoną mężczyzny, przy którym nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby przebywać.

Układ ten, choć trudny, jest dla dziewczyny nie do odrzucenia. Pieniądze i zemsta są świetnym motywatorem. Nie wie jednak, że w procesie tym pozna, jak cienka jest granica pomiędzy nienawiścią i miłością.


Książka The Legacy z wysyłką za granicę

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również

Tagi produktowe