Twój koszyk jest pusty.
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Listopadowe podsumowanie nowości

20 grudnia 2016

Kolejny miesiąc literackich premier za nami. A był to miesiąc obfity! Ukazało się bardzo dużo tytułów, na które wiele osób czekało. Pojawiły się również takie, które są totalnym zaskoczeniem, ale już zaskarbiły sobie wiele fanek i fanów. Warto sprawdzić, jakie książki zyskały ogromną popularność wśród Polonii w całej Europie!


Samantha Young - Tylko ty mnie zrozumieszKolejna powieść uwielbianej przez wiele osób autorki -
Samanthy Young. Autorka buduje świat erotycznych i miłosnych uniesień, gier oraz relacji. Liczne perypetie i problemy Jake'a i Charley raz przyczyniają się do rozpadu ich związku, a za chwilę łączą znów w parę. Wydarzenia i decyzje nie zawsze są zrozumiałe dla drugiej osoby, stąd liczne nieporozumienia. Po kolejnej próbie rozstania, Jake nie daje za wygraną. Próby i niezliczona ilość wiadomości od mężczyzny nie pozwalają Charley spokojnie żyć. W końcu dochodzi do spotkania. Co z niego wyniknie? Czy kobieta nadal kocha Jake'a? 
Meik Wiking - Hygge. Klucz do szczęściaHygge - duńskie słowo określające szczęście. Książka Wikinga to wspaniała opowieść o tym, co czyni Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie - mimo pogody, problemów i trudów dnia codziennego. Mieszkańcy tego kraju starają się żyć wolniej, więcej czasu spędzać z rodziną. Filozofia Hygge przedstawiona w przystępny i jasny sposób - żeby każda zainteresowana osoba mogła wprowadzić ją do swojego życia i czerpać szczęście i radość z najdrobniejszych rzeczy i wydarzeń.
Michalina Wisłocka - Sztuka kochaniaNajbardziej popularny poradnik z zakresu zdrowia i życia seksualnego w Polsce. Mimo tego, że po raz pierwszy wydany został w 1976 roku, obecna wersja nadal jest jedną z najpopularniejszych książek o takiej tematyce i wciąż zadziwia aktualnością. Pisząc książkę, autorka korzystała z doświadczenia zdobytego podczas rozmów z pacjentami i pacjentkami, jak również z niezliczonej ilości listów, jakie do niej przychodziły. Ten legendarny już poradnik zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce - tym bardziej warto sprawdzić ten tytuł! 
Artur Górski - Po prostu zabijałemKolejna książka Artura Górskiego - autora przełomowej sagi o polskiej mafii. Tym razem Górski zgłębia tajemnice seryjnego mordercy. Książka ta jednak nie jest podręcznikiem do zabijania, próbą usprawiedliwienia swoich działań czy listą ofiar. Rozmówca niechętnie zdradza tajniki popełnianych zbrodni. Książka jest jednak dowodem na to, jak łatwo zejść na drogę zabijania - zarówno z błahego powodu, jak i w obronie własnego życia. 
Michael Kogge - Fantastyczne zwierzęta. Galeria postaciJak widać, świat nie ma dosyć zarówno przygód Harry'ego Pottera, jak i jego tajemniczego świata. Przedstawiamy długo wyczekiwaną książkę, która pokaże nowe przygody w nowych okolicznościach i warunkach! Szalony naukowiec nagle znajduje się w Nowym Jorku i podąża sladem tajemniczych stworów, które - w wyniku pomyłki i eksperymentu - przedostały się do innego świata. Pomagają mu nowo poznane osoby. Co z tego wyniknie? Gratka dla fanów i fanek tajemniczego świata magii - nawet w innym wydaniu. 

Komentarze
Skomentuj
:
: