W koszyku jest 22 produktów.
Razem: 375,06 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Lipcowe premiery

1 sierpnia 2016

Lipiec - jedni już po urlopie, a drudzy dopiero planują wakacyjne wojaże. Rynek literacki nie odpoczywa i dostarcza nam coraz ciekawsze tytuły. Możemy czytać w górach, nad morzem czy jeziorem, a także w domowym zaciszu. Wszystkie książki z wysyłką do całej Europy!


Ksiądz Jan Kaczkowski (1977-2016) Wspomnienie 

Ksiądz Jan Kaczkowski był duchownym o zaskakującej osobowości, sile i energii. Dzięki jego wierze i podejściu do spraw najtrudniejszych, wiele osób zmieniło swoje życie, nawróciło się, a także przetrwało najcięższe choroby. Założone przez niego hospicjum to nie kolejny pomnik czy świątynia, ale miejsce realnej pomocy najbardziej potrzebującym. Książka ta to wspaniałe podsumowanie i opowieść o niezwykłej charyzmie, woli walki i chęci pomocy. Dołączony film na DVD - Śmiertelne życie - to idealne uzupełnienie i dopełnienie niesamowitej historii o księdzu Kaczkowskim.
Jarosław Kaczyński - Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC


Książka autorstwa jednego z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych polskich polityków. Jarosław Kaczyński zdradza swój punkt widzenia i ujawnia nieznane dotąd szczegóły oraz kulisy polskiej sceny politycznej. Jest to osobista podróż przez trudne lata pracy w różnych formacjach i z różnymi środowiskami. Książka jest opowieścią o pierwszych politycznych fascynacjach, zaangażowaniu w ruch "Solidarności", a także tworzeniu własnej partii, która obecnie rządzi w naszym kraju. 
Emily Giffin - Pierwsza przychodzi miłość

Fascynująca opowieść o dwóch siostrach, ich obecnym życiu, więzi, jaka je łączy, a także o skomplikowanej przeszłości, która wpływ będzie miała także na przyszłe lata i działania. Meredith i Josie - na pierwszy rzut oka - żyją zupełnie inaczej. Jedna jest singielką, druga założyła rodzinę - ma męża i dzieci. Jednak żadna nie czuje się do końca spełniona i zadowolona ze swojego życia. Wszystko komplikują wydarzenia z przeszłości i tajemnicze informacje o bracie dorosłych już kobiet. Czy bohaterki odnajdą upragnione szczęście i swoje miejsce w świecie?
Lars Kepler - Stalker

Z początku głupi żart i odłożona w kąt sprawa. Jak się później okazuje - tak brutalnego morderstwa nie pamiętają nawet najstarsi pracownicy policji. Filmik, który został potraktowany jak głupi dowcip, był ostrzeżeniem i zapowiedzią. Kiedy sytuacja się powtarza, pojawiają się kolejne zagadkowe znaki i sytuacje, które nie pomagają rozwikłać tajemnicy. Wszystko komplikuje szok, nienaturalne zachowania i nerwy. Czy hipnoza pomoże w odnalezieniu sprawców i rozwiązaniu kryminalnej zagadki?

Giba - W punkt. Autobiografia

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych brazylijskich siatkarzy opowiada o sobie! Barwna, zabawna, pełna anegdot historia o tym, jak wyglądała jego droga do mistrzostw świata i olimpijskich. Niepozorny chłopak, któremu odradzano ten sport, został jednym z najlepszych przyjmujących w historii piłki siatkowej. Śmiertelna choroba, którą udało się pokonać, liczne kontuzje - nawet te najabrdziej błahe - a także kulisy największych sportowych imprez. Wszystko to Giba opowiada z właściwym dla siebie dystansem i poczuciem humoru. Tego tytułu nie można przegapić!
Marzena Mackiewicz - Między kreskami


Myślisz, że kolorowanki są tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Cały świat zakochał się w antystresowych kolorowankach dla dorosłych. Misterne wzory, skomplikowane ryskunki, wymagające precyzji dobieranie kolorów? To zależy tylko od Ciebie. Stwórz świat, który innym nie mieści się w głowie. Wyraź siebie, kreatywnie spędzaj czas, a przede wszystkim dobrze się baw. Idealna rozrywka na wakacje. W walizce znajdzie się miejsce dla zestawu najpotrzebniejszych kredek, które pozwolą nam przenieść się do świata rysunków!

Komentarze
Skomentuj
:
: