W koszyku jest 22 produktów.
Razem: 384,42 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

WALIA VS BELGIA - EURO 2016

1 lipca 2016

Zapraszamy na kolejny pojedynek dwóch drużyn. Tym razem o awans do następnego etapu EURO 2016 walczyć będą jedenastki z Belgii (#Belgium) i Walii (#Wales). Która drużyna dziś okaże się lepsza? Czy bramki padną już w pierwszych minutach meczu? A może potrzebna będzie dogrywka i karne? Jedno jest pewne - emocje gwarantowane! 
Tutaj przypominamy nasze wczorajsze literackie zestawienie - śledź #literackieeuro2016 i zgarnij rabat na całe zamówienie!


 DRUŻYNA WALII / #WAL

Na każdym turnieju zdarzają się drużyny niespodzianki. Takie, które pojawiają się i nie są brame pod uwagę w poważnych rozgrywkach między poważnymi drużynami. Walia jest jedną z dwóch drużyn, które są dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Nas również ta sytuacja zaskoczyła, dlatego liczymy na podpowiedzi i typy w kompletowaniu jedenastki marzeń!


DRUŻYNA BELGII / #BEL 


Przedstawiamy kolejną drużynę, która powalczy dziś o awans do kolejnego etapu #EURO2016. W drużynie Belgii znaleźć można zarówno świeżą krew, jak i starych wyjadaczy. Dopóki piłka w grze, wszystko może się zdarzyć. Kto stanie po drugiej stronie boiska w meczu z Portugalią? 


I obiecany RABAT!

Zamawiając książkę autorów i autorek z Walii i Belgii, dajemy 5% zniżki na całe zamówienie! 

KOD:

euro2016


Komentarze
Skomentuj
:
: