Twój koszyk jest pusty.
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Czerwcowe nowości

21 czerwca 2016

Sprawdź, jakie książki warte przeczytania ukazały się w czerwcu! Przedstawiamy sporo nowości, które mają szansę stać się bestsellerami. Przeczytaj książkę po polsku nawet na drugim końcu Europy!Jojo Moyes - Kiedy odszedłeś

 

Znakomicie opowiedziana historia o tym, jak radzić sobie po rozstaniu. Kiedy myślisz, że to koniec i nic dobrego w życiu się nie przydarzy, jest to moment, gdy wszystko zaczyna się od nowa. I możliwe jest nawet... niemożliwe! Miłośnicy pisarstwa Jojo Moyes odnajdą w tej książce to, co najbardziej cenią w jej twórczości: ujmujący humor, autentyzm i zapadających w serce bohaterów. A ci, którzy jeszcze nie znają tej autorki, mogą być pewni, że po lekturze Kiedy odszedłeś popędzą do księgarń, by jak najszybciej nadrobić zaległości.
Lucyna Olejniczak - Kobiety z ulicy Grodzkiej. Matylda

Kolejny tom bestsellerowej sagi o silnych kobietach z ulicy Grodzkiej. Ciekawa i wciągająca historia z lat 30. dwudziestego wieku. Matylda dowiaduje się, że nie wszystkie rodzinne losy i powiązania wyglądają tak, jak przez lata to sobie wyobrażała. Marzenia młodej dziewczyny kłócą się z rodzinną tradycją aptekarską. Czy jednak będzie mogła spełniać się w roli aktorki? Poprzednie części wspaniałej sagi Lucyny Olejniczak znaleźć można tutaj.
Raphael Montes - Dziewczyna w walizce

Pełna zadzwiających zwrotów akcji opowieść o dwójce szalenie różniących się od siebie ludzi. Introwertyczny i stroniący od ludzi student medycyny poznaje przebojową, towarzyską i energiczną Clarice. Czy ta znajomość przetrwa wszystkie próby? Czy zrodzi się z niej wspaniałe, piękne uczucie? A może to prosty przepis na tragedię, która wydarzyć się może tuż za rogiem? Raphael Montes przedstawia nam intrygującą zagadkę i nie pozwala oderwać się od swojej książki na długie godziny!
Magdalena Kordel - Nadzieje i marzenia


Znacie Uroczysko Malownicze? Ich autorka, Magdalena Kordel, kolejny raz przeniesie tworzy tajemniczą krainę i postaci, których historie zafascynują wszystkich. Malownicze krajobrazy, zagadki i plotki - wszystko składa się w idealną całość, która wciągnie na długo! 
Czy tajemniczy list może zmienić życie? Informacja o potencjalnym spadku elektryzuje całą miejscowość! Bohaterka - Magda - zmaga się jednak z innymi problemami i rozterkami. Jak sobie poradzi? I przed wszystkim - czy stanie się bajecznie bogata? 
Stephen King - Koniec warty


Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w Panu Mercedesie, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu. Zakończenie drugiego tomu trylogii sugeruje jednak, że w pokoju 217 przebudziło się coś złego –zabójca nie tylko odzyskał świadomość, lecz także zyskał nowe, śmiertelne moce, które pozwolą mu siać niewyobrażalne spustoszenie bez opuszczania szpitalnego pokoju. Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego bliskich, ale na całym mieście.Katarzyna Puzyńska - Łaskun


Szósty tom sagi o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. W domu pewnego bezrobotnego sędziego policja odkrywa makabryczną inscenizację. Sprawca stworzył postać składającą się z rozczłonkowanych zwłok prawnika i nieznanej kobiety. Wkrótce okazuje się, że na miejscu zbrodni znajduje się dowód obciążający aspiranta Daniela Podgórskiego. Czyżby to Daniel był mordercą?  Meredith Wild - Mroczna przeszłość. Haker, część 4


Blake Landon to mężczyzna, który ma wszystko – pieniądze, urodę i miłość Eriki Hathaway. Ta para zakochanych przeżyła istne piekło, ale kiedy życie ich rozdzielało, zawsze wracali do siebie, jeszcze silniejsi i jeszcze bardziej w sobie rozkochani.
Jednak w najważniejszym momencie, kiedy Erica decyduje się na zmianę swojego życia, za rogiem czai się niebezpieczeństwo, mroczne sekrety wychodzą na światło dzienne. Czy przeszłość zniszczy wspólną przyszłość Eriki i Blake’a?Paweł Wilkowicz - Robert Lewandowski. Nienasycony

Autoryzowana biografia jednego z największych fenomenów współczesnego futbolu. Dziś Robert Lewandowski jest wymieniany jednym tchem wśród najlepszych napastników świata. Jak to się stało, że Robert Lewandowski, wygrał z własnym przeznaczeniem? W jaki sposób zawodnik z kraju, którego kluby nie są w stanie przebić się do Ligi Mistrzów, został jej gwiazdą i jednym z najskuteczniejszych strzelców? Jak w ciągu zaledwie sześciu lat z zawodnika trzecioligowego Znicza Pruszków zmienił się w napastnika, który strzela cztery gole Realowi?

Komentarze
Skomentuj
:
: