W koszyku jest 22 produktów.
Razem: 375,06 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Majowe premiery

23 maja 2016

Polecamy książki, które pojawiły się w naszej Księgarni w maju! Wśród nich sporo bestsellerów.Ewa Chodakowska - Myślnik. Twój codzienny motywatorKolejna książka Ewy Chodakowskiej - trenerki, dzięki której wiele osób się zmotywowało i zaczęło nad sobą pracować. Uniwersalne rady, pozytywne przemyślenia i zachęta do działania. Pora się ruszyć, a nie tylko o zmianach rozmyślać! Ćwiczenia i książki Chodakowskiej zmieniły nie tylko figury milionów osób, ale również - a może przede wszystkim - ich podejście do życia, siebie, swojego ciała i innych. Artur Górski, Jarosław Sokołowski - Masa o kilerach polskiej mafii


Kolejna książka zdradzająca kulisy polskiej mafii. Jarosław MASA Sokołowski w rozmowie z Arturem Górskim zdradza tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Opowieść o tych, którzy wykonywali wyroki śmierci na zlecenie. Kim byli? Dlaczego podjęli się takiego zadania? Czy tylko dla pieniędzy? Czy wszyscy ponieśli karę za swoje czyny? A może przechodzą obok nas po ulicy? 
Pozostałe książki z tej serii znaleźć można tutaj.
Sylvia Day - Tylko Cross


Ostatnia książka z bestsellerowej serii o Gideonie Crossie. Sprawdź, jak skończyła się historia miłosna, która urzekła cały świat. Czy bohaterowie wreszcie bez przeszkód będą mogli wieść spokojne życie zwykłej rodziny? Czy może znowu coś stanie na drodze do ich szczęścia? Bo przecież nie każda historia musi się kończyć happy endem!   

Krystyna Janda, Katarzyna Montgomery - Pani zyskuje przy bliższym poznaniu 


Krystyna Janda w rozmowie z Katarzyną Montgomery.
Nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby jej głosu, śmiechu i energii. W każdej ze swoich ról teatralnych czy filmowych zjawiskowa i profesjonalna. Zawsze wierna sobie i widzom. Szczera, bezpośrednia, wymagająca, choć bezdyskusyjnie zyskująca przy bliższym poznaniu. Katarzynie Montgomery opowiada o swoich najważniejszych rolach – tych życiowych i tych zawodowych.Katarzyna Grochola - Przeznaczeni


Los? Przypadek? Co kieruje naszym życiem?
Życiowo prawdziwa, nasączona nadzieją i dojrzałym optymizmem, ta książka to Twoje przeznaczenie.
O tej książce można opowiadać na wiele sposobów. Na przykład tak: Przeznaczeni to historia pięciu osób. Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego, ale już wkrótce zbiegi okoliczności i przypadkowe na pierwszy rzut oka zdarzenia sprawią, że ich drogi nierozerwalnie się połączą.

Komentarze
Skomentuj
:
: