Twój koszyk jest pusty.
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Kwietniowe nowości

27 kwietnia 2016

Kwiecień to miesiąc wyjątkowo obfity w literackie bestsellery!

Przedstawiamy tylko kilka wybranych tytułów dostępnych w naszej Księgarni. Tanya Valko - Arabska krucjata

Kolejna książka z "Arabskiej sagi". Tanya Valko specjalizuje się w tej tematyce i  stworzyła wciągający świat. Zbieg okoliczności i zrządzenia losu czasem  wystarczają, żeby przewrócić czyjś świat do  góry nogami. Książka jest opowieścią  zderzeniu się kultur i dwóch  różnych światów. Autorka, była nauczycielka w  Szkole Polskiej w  Libii, opisuje historię Marysi, Darii i Doroty w zestawieniu z  islamskim fundamentalizmem. Jak bohaterki poradzą sobie w tej  sytuacji? Książka  jest kontynuacją wcześniejszych części.

 


Patryk Vega - Służby specjalne. Podwójna przykrywka


Patryk Vega, jako pierwszy, przedstawia historię Jarosława Pieczonki. Fascynująca opowieść o życiu wywiadowcy i najemnika. Wszystkie tajemnice polskiego kontrwywiadu wychodzą na jaw. Pieczonka brał udział w inwigilacji świata szpiegowskiego i gangsterskiego na Wybrzeżu. W Polsce wypowiedział wojnę szefom CBŚ, CBA oraz ABW i doprowadził do rozpracowania służb specjalnych ściany północnej. Krajowi biznesmeni, celebryci, politycy, a nawet mafijni bossowie obdarzyli go zaufaniem i przyjaźnią. Za granicą, jako najemnik, razem z byłymi komandosami SAS i Royal Marines ochraniał statki przed somalijskimi piratami. 


Jan Kaczkowski - Ekskluzywny żebrak, czyli ks. Jan Kaczkowski o tym,
co najważniejsze

Ostatnia książka księdza Kaczkowskiego, która swoją premierę miała już po śmierci duchownego. Zbiór pytań i odpowiedzi, które nurtują każdą osobę - niezależnie od poziomu zaangażowania duchowego i stanu zdrowia. Książka napisana z właściwym i charakterystycznym dla księdza poczuciem humoru i inteligencją. Najnowsza, a zarazem ostatnia książka napisana przez księdza Kaczkowskiego, to esencja kazań, materiałów video i rozmów, które zostawił po sobie duchowy wzór wielu Polaków i Polek.Naomi Moriyama, William Doyle - Japonki nie tyją i się nie

 starzeją

Powszechnie wiadomo, że Japończycy i Japonki żyją dłużej i cieszą się lepszym zdrowiem. To, że jest tam najmniejszy odsetek osób otyłych w krajach rozwiniętych - nie jest żadną tajemnicą. Tajemnicą nie są też sposoby i diety, jakie stosują osoby mieszkające w Japonii. Książka ta zapozna i pomoże zrozumieć sekrety japońskich kobiet na szczupłą sylwetkę, "wiecznie młode" ciało, a także zdrowie. Proste metody gotowania i jedzenia mogę sprawić, że zmieni się całe życie!Colleen Hoover - Ugly love

Kolejna powieść Colleen Hoover, która przenosi nas w skomplikowany świat miłości. Tajemnice i sekrety napędzają do zadawania pytań, a te bywają zgubne w skutkach. Relacja pielęgniarki Tate i pilota Milesa to historia równie skomplikowana, jak i fascynująca. Czy sekrety mogą zagrozić związkowi dwojga ludzi? Czy może zadawane pytania wpłyną na ich relację?
Katarzyna Michalak - Zemsta


Fascynująca i trzymająca w napięciu historia dwojga ludzi - ściganej przez mafię kobiety i mężczyzny próbującego ją uratować. Mężczyzny, którego MarieSolay nigdy nie spotkała i nie poznała. On jednak zaryzykuje własne życie, żeby ocalić jej. Akcja, pożądanie i tajemnica, a także rodząca się miłość - to składniki obowiązkowe każdego bestsellera! A autorka - Katarzyna Michalak - doskonale o tym wie. 
Wszystkie książki z wysyłką za granicę! 

Komentarze
Skomentuj
:
: