W koszyku jest 22 produktów.
Razem: 375,06 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Kwietniowe nowości

27 kwietnia 2016

Kwiecień to miesiąc wyjątkowo obfity w literackie bestsellery!

Przedstawiamy tylko kilka wybranych tytułów dostępnych w naszej Księgarni. Tanya Valko - Arabska krucjata

Kolejna książka z "Arabskiej sagi". Tanya Valko specjalizuje się w tej tematyce i  stworzyła wciągający świat. Zbieg okoliczności i zrządzenia losu czasem  wystarczają, żeby przewrócić czyjś świat do  góry nogami. Książka jest opowieścią  zderzeniu się kultur i dwóch  różnych światów. Autorka, była nauczycielka w  Szkole Polskiej w  Libii, opisuje historię Marysi, Darii i Doroty w zestawieniu z  islamskim fundamentalizmem. Jak bohaterki poradzą sobie w tej  sytuacji? Książka  jest kontynuacją wcześniejszych części.

 


Patryk Vega - Służby specjalne. Podwójna przykrywka


Patryk Vega, jako pierwszy, przedstawia historię Jarosława Pieczonki. Fascynująca opowieść o życiu wywiadowcy i najemnika. Wszystkie tajemnice polskiego kontrwywiadu wychodzą na jaw. Pieczonka brał udział w inwigilacji świata szpiegowskiego i gangsterskiego na Wybrzeżu. W Polsce wypowiedział wojnę szefom CBŚ, CBA oraz ABW i doprowadził do rozpracowania służb specjalnych ściany północnej. Krajowi biznesmeni, celebryci, politycy, a nawet mafijni bossowie obdarzyli go zaufaniem i przyjaźnią. Za granicą, jako najemnik, razem z byłymi komandosami SAS i Royal Marines ochraniał statki przed somalijskimi piratami. 


Jan Kaczkowski - Ekskluzywny żebrak, czyli ks. Jan Kaczkowski o tym,
co najważniejsze

Ostatnia książka księdza Kaczkowskiego, która swoją premierę miała już po śmierci duchownego. Zbiór pytań i odpowiedzi, które nurtują każdą osobę - niezależnie od poziomu zaangażowania duchowego i stanu zdrowia. Książka napisana z właściwym i charakterystycznym dla księdza poczuciem humoru i inteligencją. Najnowsza, a zarazem ostatnia książka napisana przez księdza Kaczkowskiego, to esencja kazań, materiałów video i rozmów, które zostawił po sobie duchowy wzór wielu Polaków i Polek.Naomi Moriyama, William Doyle - Japonki nie tyją i się nie

 starzeją

Powszechnie wiadomo, że Japończycy i Japonki żyją dłużej i cieszą się lepszym zdrowiem. To, że jest tam najmniejszy odsetek osób otyłych w krajach rozwiniętych - nie jest żadną tajemnicą. Tajemnicą nie są też sposoby i diety, jakie stosują osoby mieszkające w Japonii. Książka ta zapozna i pomoże zrozumieć sekrety japońskich kobiet na szczupłą sylwetkę, "wiecznie młode" ciało, a także zdrowie. Proste metody gotowania i jedzenia mogę sprawić, że zmieni się całe życie!Colleen Hoover - Ugly love

Kolejna powieść Colleen Hoover, która przenosi nas w skomplikowany świat miłości. Tajemnice i sekrety napędzają do zadawania pytań, a te bywają zgubne w skutkach. Relacja pielęgniarki Tate i pilota Milesa to historia równie skomplikowana, jak i fascynująca. Czy sekrety mogą zagrozić związkowi dwojga ludzi? Czy może zadawane pytania wpłyną na ich relację?
Katarzyna Michalak - Zemsta


Fascynująca i trzymająca w napięciu historia dwojga ludzi - ściganej przez mafię kobiety i mężczyzny próbującego ją uratować. Mężczyzny, którego MarieSolay nigdy nie spotkała i nie poznała. On jednak zaryzykuje własne życie, żeby ocalić jej. Akcja, pożądanie i tajemnica, a także rodząca się miłość - to składniki obowiązkowe każdego bestsellera! A autorka - Katarzyna Michalak - doskonale o tym wie. 
Wszystkie książki z wysyłką za granicę! 

Komentarze
Skomentuj
:
: