W koszyku jest 22 produktów.
Razem: 375,06 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Co Polonia w Europie czytała najchętniej w 2015 roku?

12 stycznia 2016Każdy rok przynosi nowe oczekiwania czytelnicze. Z zapowiedzi wiemy, czy nasz ulubiony autor wyda nową książkę lub czy poetka, której wiersze znamy na pamięć, planuje opublikować kolejny tomik. Dzięki temu odliczamy miesiące do premier, które mają odmienić nasze czytelnicze życie. 


Czas podsumowań

Kiedy nadchodzi wreszcie ten wyczekiwany dzień i mamy już najnowsze dzieło w swoich rękach, siadamy wygodnie w fotelu, otwieramy książkę, czytamy pierwszą stronę, potem kolejną... Często jednak długo wyczekiwane książki nie są tak fantastyczne, jak się tego spodziewamy. Męczymy się, bo chcemy dobrnąć do końca, wiedzieć, co krytykować albo liczymy, że się jeszcze rozkręci lub wręcz odwrotnie - odkładamy książkę w najdalszy kąt biblioteczki. Na takie literackie rozczarowanie najlepszym lekarstwem jest... kolejna książka!

Zdarzają się też miłe niespodzianki - książki, po których nie spodziewamy się zbyt wiele, okazują się idealne na ten moment w życiu.


TOP2015

Przygotowując ranking najpopularniejszych w poprzednim roku książek, staraliśmy się wziąć pod uwagę wszystkie czytelnicze gusta. Czy w naszym zestawieniu znalazły się książki idealne czy raczej te rozczarowujące? Ranking jest oczywisty czy niespodziewany? Dowiedz się, co Polonia w całej Europie najchętniej czytała w roku ubiegłym.


Christian NIEPOKONANY Grey

Zdradzając sekret, w roku 2015 triumfy święcił niepokonany Christian Grey. Wszystkie części - poczynając od najnowszej - "Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana", po książkę, od ktorej wszystko się zaczęło, czyli po prostu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - cieszyły się ogromną popularnością wśród czytelników i czytelniczek Polskiej Księgarni Internetowej EU. 

 

Polonijny TOP książek dla dzieci

Książki dla dzieci rownież cieszyły się dużą popularnością w ubieglym roku. Dlatego przygotowaliśmy oddzielne zestawienie, które pokazuje tytuły najchętniej czytanych przez dzieci i tekstów. Wśrod nich znaleźć można przede wszystkim tradycyjne, powszechnie znane historie autorstwa Juliana Tuwima czy Jana Brzechwy. Zestawienie najpopularniejszych książek dla dzieci dostępne tutaj

Komentarze
Skomentuj
:
: