Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Co Polonia czytała w marcu?

29 marca 2021

W marcu jak w garncu - i nie chodzi tylko o pogodę, ale również o książkowe premiery! Jednak znaleźć można kilka perełek - nowego Kinga czy Mroza. Znajdzie się również coś dla fanek i fanów arabskiej sagi - Fatmę Nadii Hamid. Ukazała się też biografia Baracka Obamy i nowa książka Joego Hilla! 


Kolejny tom z Chyłką 

Afekt - Remigiusz Mróz

11. tom z prawniczką Joanną Chyłką. Nowa sprawa jest koszmarna - Chyłka ma bronić pedofila, który - dodatkowo - jest bratem kandydata na prezydenta. Jej finał przesądzi nie tylko o przyszłości człowieka, ale i całego kraju...


Fatma. Moja arabska teściowa - Nadia Hamid

Fatma to kobieta pochodząca z Libii, gdzie wychowano ją na posłuszną żonę i matkę. Po urodzeniu syna, kobieta robiła wszystko, żeby miał dobre życie z pobożną żoną u boku. Kiedy Muchtar decyduje się na studia w Polsce, Fatma dostaje pierwszy cios. Drugi przychodzi, kiedy ukochany syn wraca i przywozi ze sobą polską żonę i syna. Czy teściowa i synowa, mimo różnic w wychowaniu i kulturze, znajdą nić porozumienia?

Ziemia obiecana - Barack Obama

Wspomnienia z czasów prezydentury. Autobiografia Obamy to pełna wspomnień, przemyśleń, bardzo szczera opowieść o człowieku, który założył się z historią. Jak życie w Białym Domu wpłynęło na całą rodzinę? Kiedy i gdzie rzucano byłemu prezydentowi USA kłody pod nogi?

Dziennik utraconej miłości - Eric-Emmanuel Schmitt

Najbardziej osobista książka autora Oskara i Pani Róży. Poruszająca podróż wgłąb siebie i szczera opowieść o relacji matki z synem.


Piętno Katriny - Agnieszka Bednarska

Huragan Katrina z 2005 roku spustoszył nie tylko powierzchnię Luizjany i Missisipi. Zrujnował również psychikę i pozostawił traumę wśród tych, którzy go przeżyli. Takich strat nie da się oszacować i łatwo odbudować. Do miejscowości dotkniętej huraganem przyjeżdża dziewczyna z Polski, która również ucieka przez trudnymi doświadczeniami z przeszłości. Ale w zrujnowanym Norco Valley nie czeka na nią sielanka...

Później - Stephen King

Najnowsza powieść Kinga - horror w najlepszym wydaniu! Tylko umarli nie mają sekretów. Jamie może zobaczyć to, czego inni nie widzą. Poznaje też sekety, o których nikt inny nie ma pojęcia. Dar Jamiego okazuje się bardzo pomocny i mężczyzna zaczyna pomagać nowojorskiej policji.


Więcej książkowych premier marca znaleźć można w katalogu

W zamknięciu - Kate Simants

Niepokojący thriller psychologiczny. Trzyma w napięciu i mrozi krew w żyłach. Ellie ma 19 lat i na pozór idealne życie. Wieczorami jednak wpada w furię, staje się agresywna i boi się jej nawet matka. Dlatego też każdej nocy zamyka córkę w sypialni na klucz. Pewnego ranka, po obudzeniu się, Ellie zdaje sobie sprawę z tego, że stało się coś strasznego...


Pudełko w kształcie serca - Joe Hill

Debiutancka powieść Joego Hilla! Ponura i przerażająca powieść psychologiczna zmiksowana z horrorem, która była bestsellerem 2007 roku. Opowieść o duchach, jakiej nie znacie!


Skłam, że mnie kochasz - Piotr Borlik

W Gdańsku zostaje zgłoszone morderstwo. Świadkowie twierdzą, że widzieli, jak z pokoju, gdzie znaleziono ciało, wychodziła kobieta we krwi. Po przyjeździe na miejsce, aspirant Majewski nie znajduje ciała. Czy uda się ustalić personalia zamordowanego i odnaleźć jego ciało?


Maski pośmiertne - Anna Rozenberg

Inspektor Redfern otrzymuje wezwanie do akcji udaremnienia zamachu w katedrze. Na miejscu odkrywa, że terrorystą jest jego dawny partner i przyjaciel. W obronie własnej, policjant oddaje śmiertelny strzał, po którym ma wyrzuty sumienia, które zmuszają go do odejścia. W Woking, do którego się przenosi, musi rozwiązać sprawę śmierci polskiej turystki.


Co ciekawego ma swoją premierę w kwietniu? Sprawdź w naszym katalogu