Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Podsumowanie 2020

27 grudnia 2020

Rok 2020 należał do tych najdziewniejszych. Wydarzenia na świecie od początku nie sprzyjały normalnemu życiu, planowaniu i życiu na luzie. Z każdej strony docierały informacje o tragicznych wydarzeniach, a COVID-19 zdominował życie wielu osób.

Kontynuując naszą tradycję, dodajemy książkowe podsumowanie roku! Przedstawiamy najbardziej popularne tytuły tego roku - książki, które Polonia w całej Europie czytała najchętniej.


Książkowe bestsellery roku 2020

Przedstawiamy podsumowanie roku - najciekawsze i najbardziej popularne książki polskich autorek i autorów, a także te napisane w innym języku i wydane po polsku.

 

Dylemat - B. A. Paris

Najnowsza książka autorki bestsellerowych thrillerów. Adam planuje idealne przyjęcie na 40-te urodziny Livii. Mają pojawić się na nim wszyscy - oprócz córki. Livia jednak skrycie się cieszy, że Marnie nie przyjedzie - dziewczyna studiuje za granicą. Zamierza bowiem wyjawić Adamowi pewien sekret. Mężczyzna potajemnie próbuje sprowadzić córkę do domu. Ale wtedy dowiaduje się o czymś strasznym... Jak daleko można się posunąć, żeby ukochanej osobie zapewnić kilka dodatkowych godzin szczęścia?


Powrót z Bambuko - Katarzyna Nosowska

Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe” Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy błądzimy przytłoczeni wątpliwościami, rozpala światełko nadziei. A gdy wydaje nam się, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, zasieje ziarno niepewności. Kilkoma lekcjami, jakie dostała od życia, teraz dzieli się z nami i wytrwale tropi absurdy, którymi karmią nas „autorytety”.


Kody podświadomości - Beata Pawlikowska

Praktyczny kurs życiowej przemiany. Stań na nogi i odzyskaj wiarę we własne siły. Odzyskaj emocjonalną wolność i popraw relacje z ludźmi. Zmień życiowy program i wgraj nowe kody, które pozwolą rozpocząć nowy etap! Wyrusz w podróż i przejdź 100-dniowy program życiowej przemiany. Zmień swoje postrzeganie i zmień swoją życiową drogę!


Jadłonomia po polsku - Marta Dymek

Chcesz ograniczyć mięso lub zupełnie z niego zrezygnować, ale będziesz tęsknić za tradycyjnymi smakami? Kuchnia wegańska nie musi być skomplikowana, a lista składników zmieści się na małej kartce. Kuchnia roślinna może być prosta jak barsz i smaczna jak ruskie pierogi! Książka jest podzielona na sześć rozdziałów. Każdy rozdział odpowiada jednej porze roku - łącznie z przedwiośniem i przedzimiem. Sezonowe przepisy pozwalają wykorzystać dostępne i charakterystyczne dla danego momentu w roku owoce i warzywa, a także odwołują się do znanych smaków i potraw. Proste i smaczne receptury przeplatają się z praktycznymi poradami, które usprawnią pracę i sprawią, że w kuchni nic się nie zmarnuje #zerowaste


Dublerka - B. A. Paris, S. Hannah, H. Brown, C. Mackintosh

Cztery autorki połączyły siły i napisały thriller psychologiczny na miarę bestsellera! Matki muszą ustalić, co naprawdę zagraża ich córkom. Po kłótni, o której dziewczyny już dawno zapomniały, pojawia się nowe zagrożenie. Tajemnicza uczennica może zagrozić bezpieczeństwu córki Carolyn - profesorki prawa, Bronnie - idealnej gospodyni domowej, Kendall - żony Hollywoodu i Elise - skupionej na karierze właścicielce firmy? Kobiety biorą sprawy w swoje ręce, a ich mroczne sekrety nie będą już bezpieczne. Jak daleko można się posunąć, żeby ochronić własne dziecko?


Precedens - Remigiusz Mróz

Dwunasty tom serii z Chyłką Remigiusza Mroza! Kolejna część kultowej serii króla polskich kryminałów. Znana polska aktorka zgłasza się do Joanny Chyłki z prośbą o obronę. Twierdzi, że za chwilę popełni przestępstwo i potrzebuje kogoś, kto będzie ją reprezentować w sądzie. Chyłka nie ma nawet czasu, żeby podjąć decyzję - w mediach społecznościowych aktorka transmituje brutalne morderstwo, którego dokonuje. Wszystkie dowody wskazują na winę celebrytki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu i twierdzi, że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe.


Srebrne skrzydła - Camilla Lackberg

Kobieca zemsta jest piękna i brutalna. Po zakończeniu toksycznego związku Faye zbudowała sobie nowe życie za granicą, były mąż Jack odbywa karę więzienia, a firma Revenge odnosi sukcesy i właśnie ma wejść na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja zostaje ponownie zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć jej firmę i Faye musi wrócić do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie swego majątku, siebie i swoich najbliższych. Dobrze napisana historia zemsty bezwzględnej kobiety, która podejmuje wszelkie środki, aby osiągnąć swoje cele.


Arabski książę - Tanya Valko

Kolejna bestsellerowa część Arabskiej Sagi Tanyi Valko! Dalsze losy Polek, które próbują ułożyć sobie życie w arabskich krajach. Dorota, Marysia i Daria oraz ich życiowi partnerzy, dalej podążąją za szczęściem. Czy Dorocie uda się odnaleźć spokój? Czy wzorowy związek Marysi i Hamida może być zagrożony? Jak odnajdzie się w życiu Daria, która ostatnie lata spędziła u boku terrorysty? W historii pojawia się nowe pokolenie - Nadia i Adaś. Jak zmienia się współczesny arabski świat i jakie obserwacje będą mieć najmłodsi? Czy unikną błędów starszych?


Grube wióry - Rafał Pacześ

Opowieść o kasacyjnym piciu, złych kobietach, jeszcze gorszych mężczyznach, tchórzliwych szefach i tragicznym losie przedstawicieli handlowych oraz skundlonych yorków. Ale Pacześ napisał przede wszystkim brawurową, niebezpiecznie zabawną i bezwzględnie szczerą powieść o współczesnych mężczyznach. O tym, jak trudno jest im dojrzeć i przezwyciężyć autodestrukcyjny pęd, ale i o tym, że potrafią głęboko kochać a najlepsze lekcje w życiu dają im prawdziwi przyjaciele. Dwudziestojednoletni Oskar i niemal dwa razy od niego starszy Wiktor spotykają się przypadkiem. Obydwaj mają powykręcane - zwłaszcza za sprawą własnych ojców - życiorysy, życiowe brudy za paznokciami, nieudane związki i problemy z piciem. Połączy ich nieoczywista przyjaźń oraz szalony i zbrodniczy plan, który zaprowadzi ich nad norweskie fiordy i na krawędź katastrofy. Jego zaskakujące konsekwencje obrócą ich życie do góry nogami.

Komentarze
Skomentuj
:
:
wil***
Utworzono: 2021-01-20 14:46
SLxbjDKFsAI
BGzhfXHD
wil***
Utworzono: 2021-01-20 14:46
lpvEzgFTR
ukQSybmAYVJpvoL
wil***
Utworzono: 2021-01-20 14:46
UcFECKZQTLbshn
KfMIDzYdaCEB
wil***
Utworzono: 2021-01-20 14:46
lYgrVKsBkjdveypC
ZBJpkXaqeG
wil***
Utworzono: 2021-01-20 14:46
suTcaoDweBV
zdqWvhOCHaQEpex
wil***
Utworzono: 2021-01-20 14:46
oFnzNdMmQxl
KdcexijPtykXb
elc***
Utworzono: 2021-01-21 16:57
yplTAiJNjo
ZgXLSsztMHqNBTrW
elc***
Utworzono: 2021-01-21 16:57
dfCBkLojZcPRhD
PVOSLdIDB
elc***
Utworzono: 2021-01-21 16:59
nWNOIKopJbMkQ
AYQFjdvVPocCnbD
elc***
Utworzono: 2021-01-21 16:59
rgeDQPjJi
pvTASBqczr