W koszyku jest 186 produktów.
Razem: 6615,61 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

🎄 Świąteczne powieści

17 grudnia 2019

Choinka, ciepłe kakao, pierniczki i migoczące światełka - czy nie brzmi to jak święta idealne? Oczywiście, brakuje tylko książki! Przedstawiamy powieści pełne miłości, nadziei i ciepła 🎄


Szczęście w cichą noc - Anna Ficner-Ogonowska

Idealna książka na święta! Ciepła opowieść o Hanii, która pragnie spędzić wigilię z najbliższymi w rodzinnym domu. Zapowiada się czas pełen miłości, rozmów i pysznego jedzenia. Za oknem padający śnieg, spokój i pachnący piernikiem dom, a na stole dodatkowe nakrycie dla spragnionego wędrowca...


Uśmiech losu - Katarzyna Michalak

Piąty tom Serii Mazurskiej. Natalia ma jedno marzenie - chce zostać matką. Jest to jednak marzenie nierealne. Ale tak silne, że przesłania kobiecie cały świat i miłość, jaką darzy ją Damian. Burzowe chmury zbierają się nad związkiem tej dwójki. Zrozpaczona kobieta ucieka. Jej los potoczyłby się zupełnie inaczej, gdyby nie znaleziona w lesie kosmata Bella, która odmieni życie nie tylko Natalii.


Podaruj mi szczęście - Lidia Liszewska, Robert Kornacki

Kojąca opowieść o uważnym budowaniu nowego życia. Bez wymazywania starego i wbrew nieszczęściom. Docierasz do kulminacyjnego momentu tej powieści i czujesz się częścią świata bohaterów... Czy istnieje coś bardziej magicznego niż święta wśród najbliższych na malowniczych Mazurach?


Nieświęty Mikołaj - Magdalena Kordel

Najnowsza powieść Magdaleny Kordel. Jaśmina całe życie marzy o własnej pracowni. Jednak inaczej poukładała swoje priorytety - zakochana i pełna nadziei zainwestowała wszystkie oszczędności w firmę narzeczonego. Choć wszyscy ją przed tym ostrzegali, poszła za głosem serca. Całe życie wywraca się Jaśminie za sprawą małego chłopca. Później pojawia się w jej życiu tajemniczy Nieświęty Mikołaj, który jeszcze dokłada oliwy do ognia...


Dziennik Noel - Richard Paul Evans

Początek poruszającej serii świątecznej z Noel - opowieści o tym, co robi człowiek, kiedy dostaje szansę napisać swoje życie od nowa. Jakob to poczytny pisarz, który poznał luksusowe życie. Nic jednak nie sprawia mu przyjemności z powodu samotności i tęsknoty za prawdziwą miłością. Śmierć matki zmusza go do wizyty w rodzinnym domu. Będzie musiał zmierzyć się z bolesną prawdą o swojej przeszłości.

Gorączka świątecznej nocy - Caroline Hulse

Szalona powieść z komediowym twistem! Rozwiedziona para dzieli się opieką nad siedmioletnią Scarlett. Oboje rodzice chcą spędzić z córką święta, więc decydują się na wspólny wyjazd w powiększonym gronie. Matt zabiera ze sobą obecną dziewczynę - Alex, a Claire przyjeżdża z partnerem - Patrickiem. Wspólny pobyt w Szczęśliwym Lesie, multum atrakcji, na które nikt nie ma ochoty, wizja kilku wspólnych dni, a także alkohol sprawiają, że cały wyjazd kończy się pełnym przerażenia i rozpaczy telefonem na policję...


Uwierz w Mikołaja - Magdalena Witkiewicz

Jedna świąteczna opowieść, wielu bohaterów i wiele marzeń do spełnienia - a każde jest zupełnie inne. Agnieszka pragnie spędzić Wigilię z babcią, ale starsza pani ma zupełnie inne plany. Pięcioletnia Zosia marzy o ogromnej choince z mnóstwem prezentów. Samotny policjant przyjmuje służbę w świąteczny dzień. Co łączy, a co dzieli wszystkie postaci z powieści Magdaleny Witkiewicz?

Rozmerdane święta - Agnieszka Olejnik

Bożonarodzeniowa opowieść o miłości i nadziei. Losy Olgierda, Stanisława, Małgorzaty, Krystyny i Sary są zupełnie inne. Każdy walczy z trudnościami i nie czuje szczęścia. Pewne zbiegi okoliczności całkowicie odmienią ich losy i sprawią, że te przypadkowe osoby poczują magię świąt. Szczególnie, gdyna horyzoncie pojawi się kundelek Ziyo.

Wszystko, czego pragnę w te święta - Anna Langner

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbliża się do trzydziestki i ma nieco nudne życie. Ma mieszkanie, pracę i całkiem niezły samochód, ale zupełnie nie ma czasu na spotkania z bliskimi. O randkach już nie wspominając. Ewa wyjeżdża na święta do rodziców, chce tam odpocząć i odkryć, czego tak naprawę w życiu chce. W rodzinnym domu, oprócz brata bliźniaka, zastaje tajemniczego łobuza, który od pierwszych minut działa jej na nerwy. Dzięki intrygującemu mężczyźnie te święta nie będą spokojne.

Świąteczny sekret - Krystyna Mirek

Najnowsza świąteczna powieść Krystyny Mirek. Czy można oszukać przeznaczenie? W rodzinie Zosi wszystkie kobiety zakochiwały się w tym samym typie mężczyzn. Przystojny, czarujący, uroczy brutnet ma jednak wady - nie potrafi odwzajemnić miłości i jest nieodpowiedzialny. Zosia nie chce powtórzyć losu swojej babci, mamy i starszej siostry. Czy uda się odwrócić los, kiedy na drodze pojawia się ideał?

 


Więcej powieści świątecznych znaleźć można w katalogu

Komentarze
Skomentuj
:
: