W koszyku jest 143 produktów.
Razem: 5081,12 zł
Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
To pole jest wymagane
Akceptuję regulamin
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąć.

Jaka książka na Dzień Dziecka?

29 maja 2019

Dzień Dziecka to święto, które można obchodzić w każdym wieku. Przygotowaliśmy kilka książkowych propozycji prezentowych dla najmłodszej Polonii w Europie. Zarażać miłością do czytania należy już od maleńkości, dlatego książka to idealny pomysł na prezent na każdą okazję! W maju świętujemy #RODZINNYMAJ - obniżamy ceny i mamy kod na 50% tańszą wysyłkę - również kurierską - do całej Europy! 

 

Uczucia - Libby Walden

Uczucia to bardzo ważna sprawa. Wie o tym każde dziecko. Ale nie każde umie o nich rozmawiać. Rodzice też często mają z tym problem. Warto nauczyć swoje pociechy, jak nazywają się uczucia, co może je powodować i jak sobie z nimi radzić. Wyjątkowa książka z pięknymi ilustracjami wprowadzi każde dziecko w tajemniczy świat uczuć.


Florka. Listy do babci - Roksana Jędrzejewska-Wróbel

Kolejna seria przygód sympatycznej ryjówki Florki! Mała bohaterka pisze list do Babci Balbliny, w którym opowiada o ostatnich wydarzeniach. Opisuje swoje lekcje pływania u pana Żaby, pierwszy dzień szkoły, rodzinną chorobę, a także historie o zgubionym numerku w teatrze. Zabawna książka o rodzinnym życiu, która na pewno zachęci do napisania listu!


Wielka księga robali - Yuval Zommer

Świat robali jest bardzo interesujący! Wie o tym każde dziecko, bo chętnie obserwuje, dotyka i podziwia te małe żyjątka. Ten atlas pomoże zapoznać się i oswoić z robakami, poznać ich szczególne cechy czy wygląd. Kolorowe i piękne ilustracje rozwijają wyobraźnię i zachęcają do zgłębienia wiedzy na ich temat.


Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu - Sophie Elkan

Książka uświadamiająca i odczarowująca. W zabawny sposób przedstawia tematy trudne, wstydliwe i tabu. Świetna pomoc i przyczyna do rozmowy z rodzicami czy nauczycielami o dojrzewaniu, miesiączce, pryszczach, chłopakach i dziewczynach. Dowcipne ilustracje i opowieści innych dziewczyn pomagają zrozumieć, co dzieje się z ciałem i jak przebiega proces dojrzewania.


Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi - Ben Brooks

100 historii niezwykłych mężczyzn, którzy podjęli wyzwanie, by zmienić świat. Międzynarodowy bestseller, który jest pochwałą indywidualności, pomysłowości, siły wewnętrznej i wytrwałości. Książka przełamuje stereotypy na temat płci, męskości i tego, czym kto powinien zajmować się w życiu. Młodzi czytelnicy poznają historię mężczyzn, którzy odważyli się wyjść poza schematy.

Nauka czytania - Agnieszka Łubkowska

Książka dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z nauką czytania. Duża czcionka, wyraźne litery i przejrzysty zapis ułatwia opanowanie tej sztuki. Atrakcyjne teksty sprawiają, że dzieci same interesują się czytaniem i są ciekawe kolejnych przedstawionych historii. Książka jest świetną pomocą dla rodziców i nauczycieli. Idealna dla dzieci, które uczą się czytać po polsku.


Bzik ortograficzny - Hanna Zielińska, Kasia Kołodziej

Ćwiczenia dla dzieci w wieku 7-9 lat, czyli uczniów i uczennic klasy II szkoły podstawowej. Zabawy edukacyjne pomagają zaprzyjaźnić się z pierwszymi zasadami pisowni i ortografii. Książka idealna dla dzieci dwujęzycznych lub uczących się języka polskiego jako obcego.


Tajemniczy świat pod stopami - Charlotte Guillain, Yuval Zommer

Książka dla małych odkrywców i wszystkich ciekawych świata. Dzięki niej dzieci dowiedzą się, jak zbudowane jest wnętrze Ziemi, co kryje się pod kamieniem, jakie skarby można znaleźć pod ziemią, a także, jakie zwierzęta mają tam swoje kryjówki. Rozkładane karty i piękne ilustracje rozwijają wyobraźnię i kształtują instynkt małych odkrywców!

Gimnastyka dla języka. Dla Polaka i Anglika - Małgorzata Strzałkowska

Książka kształtująca wymowę dla dzieci w każdym wieku. Ćwiczenia z mówienia to ważna sprawa! Dlatego warto ćwiczyć, trenować i język gimnastykować. Rymowanki, wierszyki i płyta CD pomogą w nauce. Książka może być wykorzystywana w domu, jak i w szkole polonijnej.

Harry Potter i kamień filozoficzny - J.K. Rowling

Długo wyczekiwane ilustrowane wydanie kultowej historii o małym czarodzieju, które zna każde dziecko na świecie. Piękna wersja z obrazkami sprawia, że historia jest jeszcze bardziej interesująca i wciągająca. Świetny prezent dla dzieci, ale i doskonały pretekst dla rodziców, żeby przypomnieć sobie przygody Harry'ego Pottera.

 


Więcej książkowych pomysłów prezentowych znaleźć można w katalogu z okazji DNIA DZIECKA. Książki wysyłamy również do Polski! 

Komentarze
Skomentuj
:
: